tú Bielu vranu zdefraudovali jej asesori na lumpenúroveň
tú Bielu vranu zdefraudovali jej asesori na lumpenúroveň
možno to nebude dnes, lebo logistická príprava je náročná, ale bude to pre Ukrajinu mať katastrofálne následky
kedˇ vidím pred sebou alebo za sebou poľského kamionistu, normálne dostávam obavy a snažím sa ho predbehnúť, aby som ho nevidel v blízkosti
a tie české rozprávky, ktoré pozitívne formovali zdravý vývoj naších detí, na ktoré sa mohli pozerať aj dospelí, nemali vo svete kunkurenciu
ja som si vždy vychutnával bratislavské pondelňajšie inscenácie, hry naších slovenských básnikov a spisovateľov, napr. Hájnikovú ženu, Dobrodružstvo pri obžinkoch, Adam Šangala, Rysavá jalovica, Statky, zmätky, Ženský zákon, atď. Mohol by som tu vymenovať celú plejádu hier naších slovenských autorov, takisto aj nekonečnú plejádu českých spisovateľov. Bola to hlboká studnica diel vysokej umeleckej kvality, s ktorým sa tie americké braky nedajú porovnvať. takisto seriíly ČST ako napr. Nemocnica na kraji mesta a iné, bolo ich veľa mali vysokú nielen umeleckú ale aj ľudskú hodnotu
u nás vo fabrike robotníci v triede R 8 zarábali s nejakým cezčasom 7 500 Kčs v hrubom
ja som si radšej zobral 35 tisíc nenávratný príspevok a postavil som dom
1. tie dovážané jogurty majú až nezdravo dlhú trvanlivosť
2. to mlieko v igelitovom vrecku malo trvanlivosť 48 hodín
3. u nás v okrese mal podnik Zelenina obrovskú podzemnú halu, chladenú, kde bolo ovocie aj zelena udržiavane a rozvážané po celý rok
4. Predstav si , že mám podnes socialistický nábytok z podniku zahraničného obchodu Drevona z masívu
5. tie tvoje "kvalitné ô topánky z Partizánskeho sa nedajú nosiť, , nemajú oblúky
Rieker už je dnes čínsky šmejd, už to nie švajčiarský výrobok, už podrážka nie pravá koža, ale syntetická, takisto nemá oblúky, Gábor má tvrdé neohybné podrážky
keby sa ti radšej o dámskom prirodzení snívalo
nezabil, u nás vo fabrike robili nábor, byty zadarmo, len podpísať 10 rokov odrobiť vo fabrike
v nedeľu to bolo zreteľne vidno, ako vnímajú občania vývoj po nežnej revolúcii. "Nejsou lidi" na Slovensku na tú demokraciu, až na pár tisíc slniečkárov
JOJ, tak už to bolo?
tie investigatívne novinárky zistili tých dezertérov doma na gauči
je veľký rozdiel totalita a fašistická totalita. Tá fašistická byty , nemocnice, cesty, fabriky nestava
lebo ak je vojna rýžuje a je prezidentom
a čo metro? Ak by nepadli komunisti už dnes by aj Bratislava mala metro od západu až do Petržalky
nech si len Ukrajina s Fialom ponechajú tie hodnoty a bezpečnosť celej slobodnej Európy pre seba a nech nám s nimi dajú pokoj. My chceme pokoj, kľud a mier
po poučení z mazákovského krízového vývoja v súdnej rade je to prijateľné riešenie
majnstrimácky propaganda pre nanebovzatých slniečkárov
ako píše níižčie, bude to 1"1
Odporúčame