klín sa vybíja klínom, takže po ruskom klíne to bude bolieť aj Ameriku
klín sa vybíja klínom, takže po ruskom klíne to bude bolieť aj Ameriku
to už bol Putin pritlačený do kúta a určite dá vedieť, že v tom kúte pritlačený nezostane. Možno svet stojí pred svetovou vojnou ako pri karibskej kríze
a nebolo by vinníka
no predsa progresívci nevládnu, len vtedy podľa ních by bola sloboda a demokracia, ak by vládli a vyciciavali cez rôzne fondy štát
politických samovrahov sme tu mali predsa Matoviča, Hegera, Naďa, Sulíka, Grohlinga, Kollára.....
keď aj sr.ť musíš enviromentálne, doba to vyžaduje
matovičova , heregerová a ódorová vláda nič iného nerobili, akurát celé tri roky podporovali slovenskú ekonomiku, že teraz táto vláda musí všetko škrtiť, lebo Brusel.....
predčasné voľby sú len zbožné želanie novinárov a opozície. Verím, že koalície vydrží celé štyri roky, predsa nik zo SNS nie je politický samovrah
a vďaka pomýleným mozgom z rôznych ochranárskych spolkov a ochrancov podkôrného hmyzu a rôznej inej chrobačej hávede v dôsledku neodpratania popadaného dreva z Tatier sa tento podkôrny hmyz rozšíril pomaly ale isti po celom Slovensku a napádal pýchu Slovenska - naše krásne slovenské lesy a už nám zostali len holiny, mizne voda, vlaha, prichádza preto ekologická katastrofa
veď to každý rozumný človek musí vidieť, že v dôsledku protiruskej politiky USA a Bruselu celá Európa ide ekonomicky dole, padá na kolená, na čo doplácajú drobní ľudia krajín EÚ.
to len pologramotného jedinca môže napadnúť kvôli príspevku niekoho niekam posielať, ja som doma tu. namal by si v zálohe niečo konkrétne, rozumné, k veci, nie debilinky
nemohol by si nabudúce niečo k veci? Prečo nič normálneho, k veci nenapíšeš. Fakticky, pragmaticky a konštruktívne, nie grohlinsko-šimčkársky
Koudelka je vúl. Predsa bolo zverejnené, že tie meily ohľadne bômb v školách išli z Ukrajiny
anina, je to krásne napísané, zrejme si z Bratislavy, ale ak človek nemá z čoho žiť, dopriať deťom, len živorí, sotva taký človek sa dokáže tešiť z maličkosti
ešte 5 - 6 rokov a ľudia budú žiadať zrušiť tento sviatok disidentov a bratislavských nepracujúcich a štát vyciciavajúcich inteligentov
zelený mužíček drží sľub, ktorý dal Johnsonovi a Bidenovi, bude viesť vojnu do posledného Ukrajinca a potom hrdinsky zdrhne
Odporúčame