ešte si Kovačič objedná tri volebné prieskumy a v nich už bude mať Šimečka 55 % a Fico 0
ešte si Kovačič objedná tri volebné prieskumy a v nich už bude mať Šimečka 55 % a Fico 0
zrejme preto zúri, lebo Kovačič si objednal prieskum, kde vedie PS a Demokrati a Sme rpadá dole
ešte dva roky vojny na Ukrajine a Rusko predbehne HDP Ameriku aj Európu
lebo majsnstrimáci.........
nespokojný, ešte si zabudol napísať, že tú všetku dražobu môže 12 rokov ficovlády
mi to t k pripadá, že zabávať sa môžu len študenti, dôchodcovia už nie, tí to majú zakázané
ľudia sa demokracie už najedli, cítia, že boli podvedení lumpami a lotrami, ktorí im sľubovalo modré z neba. A to modré im už zostalo len na ukrajinských vlajkách po Slovensku , dokonca aj v RTVS, že človek má pocit, že nie je na Slovensku
zatiaľ to vyzerá, že krváca Európa a zarába na tom Rusko a Amerika
Amíci už sú pripravení im položiť nový, ale zaplatiť
sranda, k Matišákovi nepovolili diskusiu
koalícia vydrží celé štyri roky. nik nebude mať záujem zo SNS spáchať politickú samovraždu
ale Igorko opäťk lameš a zavádzaš. Fico to tak s tými predčasnými voľbami nepovedal ako na tu predvádzaš
tieto irisoviny už ani nejdem čítať, preto sa nemám k čomu vyjadriť. Mali by to dávať do šľabikárov pre deti prvých tried , aby boli dostatočne ideologicky magorené odmalička
zatiaľ chvalabohu Fico má v rukáve odvetné akcie voči Ukrajine ak preruší dodávky plynu a ropy na Slovensko a o rok padne v Čechách vláda premiéra Fialu a Babiš bude určite súhlasiť s lacným plynom z Ruska cez Slovensko
rozumnejšie a svoju múdrosť by prejavil, ak by navrhol progresívne dane z príjmiu, lebo rovnou daŇou priviedli slovenskú ekonomilku na úroveň afrických krajín
radšej si pán Viskupič miesto tohto pamudrovania mohol odskočiť na kávu, ako tu hlásať opozinčé bludy
veď je to prirodzené. Mladí vždy túžili po niečom extrovertnom, vymykajúcom sa z normálu. Veď preto sa to bola veľmi ľahká korisť pre organizátorov nežného prevratu v novembri 89.
jedno je isté, progresívne vyciciavanie štátu bratislavskými nepracujúcimi inteligentami skončilo. Bratislavskej kaviarni ubudnú zákazníci
Odporúčame