keď tak čítam tie dnešné články , tak človek má pocit, že včera vôbec nebolo 17. novembra. Akosi nechcú novinári písať ódy na masívne a mohutné manifestácie a oslavy ľudu Slovenska z tej úžasnej kapitalistickej demokracie, ktorú Slovákom priniesla tá nežná revolúcia, kde sa len zlodeji a podvodníci majú dobre


