tento článok písal neskutočne inteligentný a vysoko vzdelaný, s kultivovaným prejavom človek z progresívnej Bratislavy
tento článok písal neskutočne inteligentný a vysoko vzdelaný, s kultivovaným prejavom človek z progresívnej Bratislavy
vzájomná spolupráca bude na oveľa lepšej úrovni, až keď Česi pošlú budúci rok Fialu do večných politických lovísk
keď ja kraviny nečítam len nadpisy
keby radšej niektorý redaktor mal odvahu a napísal ako včera dopadli v Bratislave tie mohutné protesty za demokraciu, ale tak, že by k tomu bola aj diskusia
aha, prečítal som si to je to Kovačič, to preto vyhralo PS a Demokrati. To je bez komentára
čo je na tom prieskume najdôležitejšie, kto si ho objednal a to tu nie je uvedené. Prečo?
najhoršie na tej demokracii je, že už si človek nemôže ani povzdychnúť " nuž čo, hlavná vec, že sme zdraví", lebo ani to zdravie nám demokratický, kapitalistický štát nedokáže zabezpečiť včas a v potrebnej miere
včera to bola v tých uliciach, čo sa týka účasti bieda a veľká. Zrejme nie sú Slováci z tej demokracie veľmi nadšení, veľa im toho nepriniesla
veď státisíce Slovákov vycestovalo slobodne do zahraničia / ako gasterarbajteri/, to je úroveň
preto žiadne médium neukázalo priame zábery, ani fotografie, aby nik nevidel, koľko ich tam skutočne bolo. Ja by som tú tvoju cifru vydelil dvomi, možno ani toľko ich tam nebolo
moderátori sú nesvojprávní dobre platení otroci svojich zamestnávateľov a toto je toho dôsledok, tá sloboda slova po americky
keď tak čítam tie dnešné články , tak človek má pocit, že včera vôbec nebolo 17. novembra. Akosi nechcú novinári písať ódy na masívne a mohutné manifestácie a oslavy ľudu Slovenska z tej úžasnej kapitalistickej demokracie, ktorú Slovákom priniesla tá nežná revolúcia, kde sa len zlodeji a podvodníci majú dobre
keď tak čítam tie dnešné články , tak človek má pocit, že včera vôbec nebolo 17. novembra. Akosi nechcú novinári písať ódy na masívne a mohutné manifestácie a oslavy ľudu Slovenska z tej úžasnej kapitalistickej demokracie, ktorú Slovákom priniesla tá nežná revolúcia, kde sa len zlodeji a podvodníci majú dobre
keď tak čítam tie dnešné články , tak človek má pocit, že včera vôbec nebolo 17. novembra. Akosi nechcú novinári písať ódy na masívne a mohutné manifestácie a oslavy ľudu Slovenska z tej úžasnej kapitalistickej demokracie, ktorú Slovákom priniesla tá nežná revolúcia, kde sa len zlodeji a podvodníci majú dobre
keď tak čítam tie dnešné články , tak človek má pocit, že včera vôbec nebolo 17. novembra. Akosi nechcú novinári písať ódy na masívne a mohutné manifestácie a oslavy ľudu Slovenska z tej úžasnej kapitalistickej demokracie, ktorú Slovákom priniesla tá nežná revolúcia, kde sa len zlodeji a podvodníci majú dobre
to je III. pilier, nie druhý
keď sporitelia II. piliera pôjdu na dôchodok, bude im štát nútený doplácať k dôchodku sociálne dávky, aby nezomreli hladom a zimou
Odporúčame