nečuduj sa, aká otázka taká odpoveď
chce to teraz robiť Macron, aspoň sa tak tvári, ale ten na to nemá
nemeckí kancelári vždy boli lídri európskej politiky ,vrátane Merkelovej, až tento je prvý, ktorý je totálne neschopný
Scholtz je najneschopnejší politik v súčasnosti v celej Európe. Miesto toho, aby robil európskeho politického lídra počína si ako hlavný skladní v sklade zeleniny a ovocia
verejne navádzala západná propaganda ľudí, z NDR,aby utekali do Rakúske cez Československo a Maďarsko , alebo Maďari prestali strážiť hranice, aby sa zhromažďovali v Prahe na ambasáde NDR, bolo to všetko pripravované a organizovaná americkými tajnými službami. Predchádzali tomu návštevy v Prahe, napríklad francúzskeho prezidenta, ktorý jednal verejne s disidentami....... Samit v Rejkjaviku, kde opil americký prezident Gorbačova suchým rožkom a vymámil sľub, že nech sa bude diať, čo sa bude diať. ZSSR vojensky nezasiahne v týchto krajinách ........
veď to už vo veľkom hlásili Slobodná Európa, Londýn aj Hlas Ameriky , že dôjde k prevratom v krajinách RVHP, akurát neohlásili termín. Už sa verejne citovali v kuloároch slová poradcu amerického prezidenta poľského Žida Brzezyňského o tom,že jediná cesta ako zvrhnúť socialistické režimy je nie zbrojenie, na to USA nemá, ale rozvrátiť tieto štáty zvnútra zafinacovaním činnosti disidentov, ktorí tieto režimy rozvrátia zvnútra ak príde vhodný čas, zorganizovať prevrat, účinnou propagandou zmanipulovať ľudí príde to lacnejšie a bude to účinné
nepochybuj, čo píšem je skutočná pravda, svedčiaca o tom, že ten novembrový puč pripravili americké tajné služby, vlastne vo všetkých krajinách bývalého východného bloku
nikde inde v ceelj Európe , či USA , Austrálii, Tichomorí, v Južnej Amerike, v celom svete nemali Paškovcov a majú taký istý zdravotnícky systém ako u nás. Raz darmo ide o samotnú podstatu kapitalizmu.
ja si myslím, že už to nebude tie oslavy také masívne ako kedysi zopár iniciátorov manifestácie sa vybliaka do amplionov, zopár tisíc Prešpurákov sa vykričí, vybliaka na bratislavských námestiach, prídu si vypočuť kapely, ktoré tam budú vystupovať, dajú si vareného vínka, lebo bude chladno a život pôjde ďalej
nie je dôležité, že bol Havel prezident., ale v tejto knižka popísal všetko, čo príde, že príde k rozdeleniu Československa, Juhoslávie, ZSSR, že ruskí Židia poputujú cez krajiny bývalého východného bloku do Izraela, že všetci pražskí disidenti na 17. novembra dostali pokyn opustiť Prahu a vrátiť sa do Prahy v sobotu , že Kocáb bol poverený jednať s vládou o nastolení Havla za prezidenta a všetko to presne tak bolo ako to bolo v tej knižke písané. Tú knižku som kúpil 24. novembra 1989 v priľahlej ulici k Václaváku. Je tam toho veľ a popisaného
človeče , ty musíš byť absolventom materskej škôlky pre staršie deti, preto taký ekonomický rozhľad
ja sa domnievam, že nie je na vine ani tak dopad konsolidačných opatrení ako "sankcie voči Rusku" a národohospodárske následky, ktoré tieto sankcie priniesli pre celú Európu
odporúčam čitateľom do pozornosti knižku známeho českého novinára -disidenta, Dolejšího , žijúceho pred novembrom v zahraničí, kde opisuje priebeh toho, čo bude nasledovať po 17. novembri, čo čaká Československo aj ostatné štáty bývalého východného bloku a presne sa to plnilo priebežne. Už vedel, že Havel bude prezidentomn
Takéto je zdravotníctvo v celom kapitalistickom svete, to už ani u nás nikdy lepšie nebude, len horšie, lebo kapitalizmus vo svojej podstate je o peniazoch o ziskoch, ktoré sú prvoradé a ľudské zdravie je druhoradé. Pritom zdravotníctvo je obor, ktorý pri stopercentnom zabezpečení a spokojnosti pacientov a chorých nikdy nemôže byť ziskový
a tak je to úplne so všetkým, bohatí majú na všetko a chudáci nech kapú
autorka nastavila zrkadlo kapitalistickému zdravotníctvu. Takéto je zdravotníctvo v celom kapitalistickom svete, to už ani u nás nikdy lepšie nebude, len horšie, lebo kapitalizmus vo svojej podstate je o peniazoch o ziskoch, ktoré sú prvoradé a ľudské zdravie je druhoradé. Pritom zdravotníctvo je obor, ktorý pri stopercentnom zabezpečení a spokojnosti pacientov a chorých nikdy nemôže byť ziskový
Odporúčame