a tie zbrane, ktoré dodáva západ Ukrajine určite nie sú smrtiace, oni oživujú
a tie zbrane, ktoré dodáva západ Ukrajine určite nie sú smrtiace, oni oživujú
dnes na ČT dávali zábery z osláv nežnej revolúcie, chodili medzi ľudí a pýtali sa ich na dojmy z revolúcie a života za socializmu. Bolo " radosť" počúvať ako všetci v tých uliciach Prahy vtedy bojovali proti totalite, proti komunistom. Komunisti nemali šancu, keď bolo v Prahe toľko bojovníkov
dnes na ČT dávali zábery z osláv nežnej revolúcie, chodili medzi ľudí a pýtali sa ich na dojmy z revolúcie a života za socializmu. Bolo " radosť" počúvať ako všetci v tých uliciach Prahy vtedy bojovali proti totalite, proti komunistom. Komunisti nemali šancu, keď bolo v Prahe toľko bojovníkov
dnes na ČT dávali zábery z osláv nežnej revolúcie, chodili medzi ľudí a pýtali sa ich na dojmy z revolúcie a života za socializmu. Bolo " radosť" počúvať ako všetci v tých uliciach Prahy vtedy bojovali proti totalite, proti komunistom. Komunisti nemali šancu, keď bolo v Prahe toľko bojovníkov
dnes na ČT dávali zábery z osláv nežnej revolúcie, chodili medzi ľudí a pýtali sa ich na dojmy z revolúcie a života za socializmu. Bolo " radosť" počúvať ako všetci v tých uliciach Prahy vtedy bojovali proti totalite, proti komunistom. Komunisti nemali šancu, keď bolo v Prahe toľko bojovníkov
akurát Mikloš s Dzurindom urobili zo Slovenska podkarpatského tigra tým, že do HDP započítali aj výdavky štátu / na nákup vybavenia ministerstiev, štátnych úradov a organizácii/ a keď prišla za to obrovská pokuta z Bruselu, tú už musela zaplatiť ficová vláda
skôr sa domnievam, že je to len potvrdenie ficovho výroku " že na východe nič nie je", čo v predklade do ľudskej reči znamená, že tam nie ja žiadna robota
tí, ktorí nie sú zmagorení našími mainstrimáckymi médiami vedeli, že Trump bude víťaz
v nadpise je svätá pravda. Mali sme sa o pravdivosti tohto výroku možno presvedčiť za posledné tri roky
skrátka, také niečo ku kapitalizmu patrí ako chlieb náš kadodenný
ten 15 ročný výrastok ja zrkadlom súčasného spoločenského systému, kapitalizmu. Je to len malá odrobinka v celom spoločenskom živote a sociálnom spektre našej "milovanej, kapitalistickej spoločnosti"
už nám neprodukujú fabriky HDP, ale 90 % fabrík ľahlo "popolom" a už HDP tvoria akurát mimo tých zopár montážnych hál už len novinári, politológovia, treťosektoroví špekulanti a ochránári všetkého druhu a poslanci parlamentu. preto Slovensko chátra
keby len Dinas, ale v kapitalizme temer 90 % fabrík ľahlo "popolom"
aby sa všetko dalo opäť do poriadku nám tu už len chýba, aby nám vládli matoviči, šimečkári a sulíci. Potom po nich bude slovensko zdlžené ne na 20 rokov ale na 100.
veru bude ešte horšie, ked´ nám Amíci začnú draho predavať ruský plyn a ropu
za komunistov bol najväčší problém slogan " nejsou lidi" bolo dostatok pacovných miest, dnes za kapitalistov platí slogan " nejsou peníze", absolútne na nič, štát je najväčší chudák
cest, to sú progresívne, bratislavské bacalársky a magistersky ponovembrové vzdelané hlavičky
až po tebe, ak si objednáš progresívne kvapky, ktoré ti nalejú rozum do hlavy a naučia slušnému vychovaniu a správaniu. Ti to napíšem aj po japonsky: čum sem čum tam ping aj pong
v súčasnosti Uhlerová kolaboruje s opozíciou, najmä s PS
Odporúčame