ja som brankarista v našom fotbalovom mančafte a preto ostanem pri mančafte
ja som brankarista v našom fotbalovom mančafte a preto ostanem pri mančafte
nesmieš veriť kravinám ktoré noviny píšu
ano , ale benzín bude po 2 E, chlebík po 4 E, rohlík za 1 E, teplo bude drahé ,lebo bude "lacný" americký plyn a ropa
17. novembra 1989 nás oslobodili naši osloboditelia - Američania, za naše peniaze
nezoberie nik, ale už nebudú pribúdať
zelený mužíček má strach z mieru, lebo ak skončí vojna príde o stámiliony dolárov na svojich súkromných účtoch
zelený mužíček má strach o svoju existenciu aj život, preto Fica straší Rusmi
zelený mužíček má strach z mieru, že ho vlastný národ ukrižuje
zelený mužíček má obrovský strach z ukončenia vojny veľmocami
Danko s Orbanom nemajú čo pochopiť, lebo vedia, že to Ukrajina zatvorila ventily, dokonca aj nám, lenže my sme boli splachovací, ale Rakušáci nie
celú opozíciu , ale najmä Šimečku najviac štve fakt, že doplatili na svoju vlastnú hlúposť, keď im podpredsedníčka PS v dialektickej jednote s fiačanovým advokátskym kolégiom zakopali referendum o predčasných voľbách hlboko pod čiernu zem
protislovenskí pouliční kolaboranti v akcii.....
vidno, že autor je pán z bratislavského paneláka, preto je taký odborník na lesy a na medveďov
začína všetko vybuchovať, čo tu zostalo po minulých vládach, čo sa tutlalo, kyslo, hnisalo, zbieralo sa to všetko a až teraz to začína explodovať. A samozrejme zodpovedná podľa novinárov a opozície je táto vláda
začína všetko vybuchovať, čo tu zostalo po minulých vládach, čo sa tutalo, kyslo, hnisalo, zbieralo sa to všetko a až teraz to začína explodovať. A samozrejme zodpovedná je táto vláda
že to bolo riadené a organizované americkými tajnými službami a financované rôznými spolkami / Schwarzenberg dokonca poskytol im na to zámok niekde pri Mníchove/ dokazujú odstavené Trabanty občanov z NDR v obciach pri Štúrove, kde ich ďalej dopravovali k rakúskym hraniciam ľudia, ktorí ich tam čakali
Odporúčame