šák nech rozdávajú kondómy deťom v školách už od piatej triedy
šák nech rozdávajú kondómy deťom v školách už od piatej triedy
ak by aj celá Markíza zmizla zo Slovenska, ani sa nič nestalo
Danko akurát robí ramená, lebo vie, že ak padne koalícia a budú predčasné voľby, SNS skončilo a SMER s Hlasom si vystačia už sami na vládnutie
západ špekuľuje a preto Rusko zmení vojnovú doktrínu jedine tak, že si vyhradzuje právo použiť ako prvé jadrové zbrane
skôr sa domnievam, že by mal mať parlament kľúčovú poistku, aby ho opozícia neznefukčňovala a nedeštruovala, ako to robila opozície pol roka
opäť kádehéci vymýšľajú neskutočné Perpeetum mobile
to sú " naši ľudia predsa"
dúfam, že tento šialenec ako krajiny NATO nemal na mysli Poľsko, Slovensko,Maďarsko a Rumunsko
aj Karel Heřmánek, ak by bol chorý za komunistov by určite dnes žil, aj keď v opatere nemocničných lekárov
kde sú tie časy, kedˇ lekári za komunistov okamžite brali každého pacienta na okamžitý zákrok, aby mu zachránili život. Dnes? Existuje objednávkový systém a kto má šťastie, že sa dočká objednaného termínu,má šťastie, že prežije, ak sa nedočká, má smolu, takí už ležia pod hrobnými kameňmi
Richard Pokorný je ponovembrový bacalár a magister a ako od takého ponovembrového vzdelanca možno očakávať, že má vlastný zdravý rozum. Určite aj absolvoval stáž / ideologické magoriace preškolenie/ v USA a náš Karolko si takéhoto človeka rozobral ako vzor múdrosti
divím sa autorov i článku, že si vybral za vzor a informátora nejakého pochybného " českého floutka". V tých regionoch je určite viac ľudí so zdravím sedliackým rozumom ako v šimečkovej a wiezikovej, či hojsíkovej našej matke miest
Možno by bolo vhodné zrušiť aj parlamentné voľby a stačilo by ak by volilo tých 30 tisíc Prešpurákov v uliciach Bratislavy so Šimečkom a Cintulom v čele
domnievam, sa že je to pravičiarské pánske huncútsvo odtrániť ľud a voličov z priameho rozhodovania o hlave štátu a nahradiť ho opäť nejakou kvázi šľachtou, ktorej je ľud, národ a volič ukradnutý
a teraz by mal čakať zločincov, páchajúcich zločiny zaslúžený trest
nová vláda bude mať veľmi veľa roboty, až dostane opäť Slovensko do niečoho, čo sa volá právny štát, po 4 rokoch fašistickej diktatúry
zrejme si stratil lopatu a kýbliček , s ktorými si sa hral na piesočku, ale ja ti ich nenájdem.možno ak dostaneš rozumček sa ti ich podarí násjť
éra lipšicmi a čurillákmi vycvičenými a vyškolenými zločincami prekategorizovaní v rámci fašistických móresov ako kajúcníci skončila
ten nadpis článku je totožný a zhodný s nadpisov v novinách v 50 tych rokov, akurát slovíčko nepriateľov štátu nahradili autor slovíčkom mafiou
Odporúčame