a ešte autor vo svojej prevelebnej múdrosti zabudol na najdôležitejšiu múdrosť opozície a novinárov, že Fico zabil Janka s Martinkou
a ešte autor vo svojej prevelebnej múdrosti zabudol na najdôležitejšiu múdrosť opozície a novinárov, že Fico zabil Janka s Martinkou
teda pisateľ má znalosti o politike ako malý Jožinko z V.B a jeho písomný a hodnotový prejav je na úrovni priemerného foxteriéra
Čaputová je preč, Lipšic je preč, čurilláci sú preč, Kolíková je preč, Mikulec je preč, Hamran je preč, pomaly ale isto sa otvára cesta k právnemu štátu
pani minusterka prizabudla na toho najhorúcejšieho kandidáta - na umeleckého a poslaneckého generalissima Jožka Pročka z V.B
ale veď za matoviučovlád umenie a kultúra na Slovensku kvitlo. Zrejme preto podľa vtedajších predstaviteľov slovenskej kultúra a umenia , do ktorej bolo treba vraziť toľké peniaze bolo vrcholné dielo slovenskej kultúry , film MIKI
toto má byť podľa naších pravicových predstaviteľov ten vrchol slovenskej kultúry, do tohto vrazili obrovské peniaze.Škoda komentovať
veď Slovensko je daňovým rajom, ale len pre Kisku a podobných, kdežto pre Bašternáka už nie, lebo sa obaja dopustili rovnakého trestného činu, rovnako prijali účinnú ľútosť, rovnako doplatili nedoplatky na DPH, ale Bašternák sedle natvrdo a Kiska dostal len podmienku. Vivat americká demokracia na Slovensku, vivat
ja ak vidím na obrazovke Krupu, Kolíkovú Viskupiča, Grohlinga, okamžite prepínam na iný kanál, lebo viem, že títo nedokážu jedno jediné múdre slovíčko vypustiť z úst. Sú to doslova omyly prírody, na nich darwinová evolučné teória neplatí, o nich sa vôbec neotrela
je to téma na horúcu diskusiu. Možno by sa dalo s nadpisom súhlasiť, ale radosť z umenia majú ľudia, ak sú zdraví, ak majú dostupnú zdravotnú starostlivosť, láske k umeniu a k všetkým odborom, ktoré s umením súvisia by mali u detí, študentov vytvárať, ale najmä približovať ju deťom a študentom v školách, čo sa dnes absolútne nerobí. Keď dospejú, tak nevedia oceniť skutočnú kultúru, jej nebotyčné vrcholy, pravé hodnoty kultúra a umenia nepoznajú. Ťažko možno hovoriť a šírení kultúry a účelovom využívaní finančných prostriedkov na kultúru, aj sa tieto prostriedky vrážajú do nejakej sólo tanečnice, miesto to ,aby sa dávali na známe uznávané telesá , ktoré šíria špičkovú a hodnotnú kultúru a umenie aj do regiónov, doslova medzi ľudí
Boli tu komunisti, vybudovali, slúžilo všetko ľuďom, teraz akosi niet prostriedkov už pomaly na nič, čo je pre ľudí
tie byty budú hviezdne byty, budú vo hviezdach, mu ich určite sľúbila Leyenová, či niektorí západný politik
dôchodky z II. piliera budú ne smiech, ale nie na smiech jeho sporiteľov
dobre sa žilo, pokiaľ sa rabovalo všetko to, čo vybudovali komunisti. Teraz už nie je na nič, na nič, ale čo slúži občanom Slovenska, na ostatné je
tí zmobilizovanci premýšľajú a neveria zelenského propagande a nechcú bojovať za záujmy strýčka Sama
ešte väčšou tragédiou ale je skutočnosť, že ukrajinskí vojaci, ktorí prekročili hranice Ruska, už sa domov nevrátia. Kto bude za to zodpovedný?
takú obrovskú sekeru, ktorú zdedil Fico po predchádzajúcich lotrovládach Slovensko vyrovná minimálne za 20 rokov
nože menuj, aké kšefty Kaliňáka
veď ten jeho slovník, ktorý používal ako ty hovoríš """pri kritike vlády""" svedčí o jeho kultivovanej, vzdelanostnej ,inteligenčnej úbohosti
veď preto, že DSSky "odvážne "investovali do gréckych dlhopisov 90 milionov, tak sporitelia v II. pilieri prišli nenávratne o týchto 90 milionov
Odporúčame