opäť: kdepak jenom soudruzi z Ukrajiny udělali chybu?
opäť: kdepak jenom soudruzi z Ukrajiny udělali chybu?
dnes sa už väčšinou voda dezinfikuje nie chlórom, ale UV žiarením
účastníci povstanie bojovali od 29. augusta 1944 až do 9. mája 1945, aj ked generáli Wiest a Golián už povstaniu nevelili
to veru je, najmä keď sa vyšetria zločiny na nevinných ľudoch spáchané za posledné štyri roky
ešte jednu generáciu a už budeme ďakovať za oslobodenie Amíkom
ano, dron vyštartoval z Ruska, z Charkova
veď SNP aj jeho začiatok bol prísne utajený, ako mohol Husák aj verejnosť o ňom vedieť?
nebudú si môcť novinári ani opozícia na Vianoce zaspievať " Do hory do lesa valasi, snáď horí v tom našom salaši.....", lebo nikde nič horieť nebude, koalícia bude v poriadku fungovať ďalej
je to vlastne nesplniteľná túžba novinárov
a túto snahu badať aj u autorky článku, lebo Fico
Právnici snáď ani nie nie, ale opozícia a novinári
ale vôbec ma pre to nenechala
mal som výhodu, že som si ženu ako frajerku mohol baliť ústne, každý deň sme sa stretávali, lebo keď prišla na to ako škaredo píšem, už bolo neskoro, už bola ruka v rukáve, bolo už po svadbe
daj pokoj s borovičkou, radšej nalej pravú slovenskú 52 alebo dobrý franzúzsky koňačík. Kresliť neviem, akurát technické výkresy. Z kreslenia som mal vždy zlú známku dvojku alebo trojku, az maturitných písomiek zo slovenského jazyky aj z ruského jazyka som mal 1 -. Ked´ som sa pri opravovaní písomiek pýtal prečo, lebo som nemal čo opravovať, lebo boli obidne bezchybné, tak som dostal odpoveď, že pre škaredé písmo
a potom česť sa v kapitalistickej demokracii nenosí, ak by sa nosila, boli by všetci chudobní, nebolo by bohatých
veď vieš, že písať pravdu je v tejto americkej demokracii, akú tu máme zakázané
a téééééééééééééééééééééž aj čeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees prááááááááááááci
akurát pán Drlička nepovedal, kto konkrétne si klame
bodaj by nekončili, resp. neodchádzali, keď september a s ním hodina H sa blíži. Inými slovami krysy opúšťajú loď
a či aj Tormovej preťala nová ministerka peňazovod z Fundu kultúry, keď tak soptí?
Odporúčame