Rieker dnes je už odpad, na vrchu koža, ale podrážka syntetická, krásne sa šmýkajú, že sa človek ide zabiť na primrznutom chodníku alebo ceste, asi ich vyrábajú pre Afriku, kde nie je sneh a ľad
Rieker dnes je už odpad, na vrchu koža, ale podrážka syntetická, krásne sa šmýkajú, že sa človek ide zabiť na primrznutom chodníku alebo ceste, asi ich vyrábajú pre Afriku, kde nie je sneh a ľad
EU nám prikázalo, že musíme vyhlásiť sankcie voči Rusku a prestať odberať ropu a plyn
rzejme žiadny prezident, akurát Kisku toľkokrát neporušil ústavu SR ako Čaputová, ona bola na to špecilistka
barani a ovce bľačia, ale vláda a prezident vládnu ďalej
suodruzi z Pravdy mi môj príspevok kritizujúci súčasný stav domácej výzbroje slovenskej armády, vymazali, zrejme pre " lebo Naď"
Rusi ho zbudovali
protislovenskí kolaboranti opäť vyskakujú z kože. Pellegríni napráva to, čo Čaputová si nesplnila povinnosť vyplývajúcu prezidentovi zo zákona a z ústavy, kde sa ukladá " že prezident menuje!" , nie že môže a nemusí
verím, že už sa Česi / mimo Pražákov/ dostatočne poučili na vlastných chybách a takýchto superantikontramulti demokratických magorov už si nezvolia
bača nemá význam na také triviálne otázky ako kladlieš odpovedať, ved odpoveď na ne poznajú aj malé decká
pôsobil svojim vyjadrovaním ako drevorubač, možno ešte horšie
keď zákon zreteľne hovorí, e prezident vymenuje, nie že môže, ale zrejme vyznať sa v zákonoch a ústavu bolo pre Čaputovú niečo neuskutočniteľné
odskočili si na veľkú potrebu
toľké zbytočné straty na životoch materiálnych strát kvôli záujmom strýčka Sama.
akurát Rusov nik nespomína. Veď bez Červenej armády by dnes neexistovala Česká republika. Bolo by len Bemens und Merens.
Fico mu podal pomocnú ruku, keď s ním škaredo vybabrali, doslova ho odpísali matoviči, hegeri a ódori a nevážil si toho
faktom ostáva skutočnosť, že pravda , tá skutočná, opozíciu veľmi bolí a mali sme tu vyše triapol roka režim, ktorý za pravdu zatváral do basy a posielal na smrť
bača ty si skutočne malo sa zaujímal o politiku, preto jej tak veľmi dobre rozumieš. Šíriš tu klamstvá ako Truban
pôsobil Truban ako taký pologramotný pako. pritom to bol súboj dvoch proti jednému. Aj Král už nie je Králom, upadol na suterénovú úroveň tuctového majnstrimáckeho moderátora
Odporúčame