smeráci klamú len vtedy, ak vyletia na Mars na americkej rakete a odtiaľ hlásia klamstvá
smeráci klamú len vtedy, ak vyletia na Mars na americkej rakete a odtiaľ hlásia klamstvá
navrchu u samého začiatku
PS a SaS::::::: predložte nám zoznam rečníkov a vstanú noví cintulovci
aj Čaputovou
je to maximálne drzosť nevychovanosť takéto niečo požadovať, ale čo možno dobrého, slušného a ľudského očakávať od opozície. Oslavy pripravuje a zabezpečuje vláda, tak opozícia nech sa len prizerá alebo ak majú záujem o Slovensko , nech sa osobne zúčastnia osláv
zrejme potrebujú podľa zoznamu vycvičiť príslušného cintulovca
bežala TV debata na TA 3 Kaliňáka s Trubanom. Je to vlastne debata dvoch proti jednému, lebo už aj moderátor Král nie je objektívnym Králom, ale tuctovým majnstrimáckym investigatívnym moderátorom. Takisto aj Truban pôsobí pôsobí oproti Kaliňákovi ako dedinský progresívny buran. Neustále klame, vymýšľa si neskutočné klamstvá a nepravdy. Oponuje si. Povie nejakú vetu a hneď na to ďalšiu , ktorou si oponuje tej prvej vete. Je to vlastne taký klebetník klebetný, ktorý len klebety šíri, Česi na to majú taký správny výraz. Je to taký drbna., ktorá samé drby šíri
každého asi sotva, pred novembrom 89 toľko samovrážd ako dnes neexistovalo. Napríklad pre porovnanie na Kube nie percentuálne toľko samovrážd ako v kvázi demokratických kapitalistických krajinách. Pritom ľudia sú tam oveľa chudobnejší, žijú v chudobe., ale žijú šťastnejší život a domnievam sa, že o tom to je
aj momentálne beží TV debata na TA 3 Kaliňáka s Trubanom. Je to vlastne debata dvoch proti jednému, lebo už aj moderátor Král nie je objektívnym Králom, ale tuctovým majnstrimáckym investigatívnym moderátorom. Takisto aj Truban pôsobí pôsobí oproti Kaliňákjovi ako dedinský progresívny buran. Neustále klame, vymýšľa si neskutočné klamstvá a nepravdy. Oponuje si. Povie nejakú vetu a hneď na to ďalšiu , ktorou si oponuje tej prvej vete. Je to vlastne taký klebetník klebetný, ktorý len klebety šíri, Česi na to majú taký správny výraz. Je to taký drbna., ktorá samé drby šíri
úprimnú sústrasť pozostalým. Musí to byť hrozný pocit, mať dôvod dobrovoľne odísť z tohto sveta. Domnievam sa, že takýto akt dobrovoľného odchodu je čiernou dierou a biľagpm spoločenského systému
ak sa pozrieme na všetky vyspelé ekonomiky na západe, kam tak radi obraciame svjj zrak, tak úplne všetky majú progresívne dane., ani jediný štát nemá rovnú daň ako Slovensko
progresívne dane, ako majú všetky štáty na západe
daňový model máme predsa model samomenovaného nositeľa nobelovej ceny za ekonomiku Sulíka- rovnú daň, ktorú mejú všetky najchudobnejšie krajiny sveta v Afrike a južnej Amrike
a kedˇ tak čítam tie reakcie väčšiny príspevkov tak to prízemné balamutenie má na nevedomých, najmä progresívnych sympatizantov obrovský účinok a vyskakujú proti vláde ostošesť
"akú časť vyprodukovaných hodnôt" a nie percentuálne porovnávanie daní v jednotlivých krajinách je špekulatívny , chytrácky ,ľudí balamutiaci výrok, nezodpovedajúci skutočnej realite výšky jednotlivých daní
nevdojak som si spomenul na počin poradcu amerického prezidenta poľského žida Brzeziňského, ktorý dal návrh, ukončiť súperenie s východom a ZSSR v ekonomickej aj vojenskej oblasti, lebo v týchto oblastiach USA nemá šancu ZSSR poraziť. Oveľa lacnejší a účinnejší spôsob bude rozvrátiť socializmus vlastnými ľudmi zvnútra. Vytipovať a nájsť ľudí, ktorí sú zameraní proti štátnemu zriadeniu v týchto soc, krajinách, dobre ich zaplatiť, aby rozvracali zvnútra politický systém a keď dozreje čas, vyvolať protesty vlastného obyvateľstva v uliciach a pokojnou cestou zvrhnúť režímy vo východnom bloku
Šimečka a Grohling požadujú od Kaliňáka zoznam rečníkov na oslavách SNP v B.Bystrici? Žeby opäť príprava nejakého strelca?
Čaputová by sa vydala na pochod akurát na výročie Majdanu
Odporúčame