každé ráno dobre padne tak za pol kýbla sexu
prišiel americký právny polovzdelanec Lipšic a založil špeciálnu prokuratúru, ustanovil kajúcníkov , paragraf 363, do funkcie špeciálneho prokurátora navrhol Kováčika, zrejme už výhľadovo počítal s postom špeciálneho prokurátora. A nakoniec mu tie jeho právne a legislatívne špeciality vykrútili krk
čo chce SaS to môže byť teraz každému ukradnuté
otec bol v tom čase ako vojak slovenskej armády dislokovaný v Bratislave. vedenie bratislavskej posádky nemalo o povstanie záujem
veď ak len človek naňho pozrie, tak hneď vidí, že ako vedúci pracovník, resp. manažér je neshcopný
najlepší sex je, ak se pekne natrie na chlieb
a takíto progresívní a saskárskí lotri, ktorí špičkujú túto spoločnosť a bičujú vášne chcú zmierenie. Cha., cha., cha, cha, kto si s takými lotrami sadne za jeden stôl? Nikto
a dokonca Fico , Kotleba porušovali počas pandémie a robili majdan, lebo chodili na verejné WC, keď to na nich prišlo, to matoviči, sulíci a progresívci nerobili, tí sa vys..r.li doma
a na rozhľadne a cyklotrasy si zabudol, to je to, bez čoho nevyžijeme
z teba tiež rozum srší ako z neho, ale opačným smerom, preto z vás oboch ide taký smrad
aha, tak to asi Rusi dostali strach, že budú bez plynu aj nafty a benzínu, tak od strachu otvorili kohútiky,
blbeček nevedomý
veľmi divné je, že keď opozícia toto čo Šimečkovi urobila keď vládla Bláhovi, zrejme bolo to košér, to sa zrejme nepočíta
toľko nepodložených klamstiev, koľko vyslovil / vlastne len samé klamstvá/ dnes Truban nedokáže vysloviť žiadny politik, hádam len Šimečka a Grohling, či Krupa
svoju inteligenciu a kultivovanosť prejavil Truban aj keď sa vyjadril o Šimečkovej, že ......spadla zo slivky......
je to nechutné, ako sa správa opozícia, najmä progresívci a saskári. Majú plné huby demokracie, ale pritom nechcú rešpektovať výsledky demokratických volieb a zmieriť sa s nimi. Strieľať na premiéra nie je demokratická voľba. Pritom ale nemajú žiadnu demokratickú šancu ani možnosť vládnuť, až po voľbách, ak ich ovšem vyhrajú, čo je viac ako nepravdepodobné
ale veď už Ukrajina povolila tranzit ruskej ropy aj plynu, keď im Slovnaft aj Fico pohrozili, že im nebudeme dodávať reverzom plyn ani pohonné hmoty zo Slovnaftu
odkedy Rusi Amíkom nepredávajú motory, tak Amíci ani Mesiac nelietajú
Rusi v rámci sankcii USA nedodávajú raketové motory, tak majú Amíci problémy
Odporúčame