ak je tu niekto kto má rozum a správa sa rozumne , tak sú to jedine dôchodcovia celé Slovensko mimo Bratislavy. Prešporok nie je Slovensko, Prešpuráci nie sú Slováci
ak je tu niekto kto má rozum a správa sa rozumne , tak sú to jedine dôchodcovia celé Slovensko mimo Bratislavy. Prešporok nie je Slovensko, Prešpuráci nie sú Slováci
ak bude Kyjev drzo vyskakovať a západ mu v tom pomáhať môže Kyjev aj západ počítať tvrdým úderom v rámci obrany , podľa vojenskej doktríny Ruska vyjadril sa dnes Lavrov
tiež nie je mimovládka ako mimovládka, napríklad aký úžitok má Slovensko z takého Mesežnikova? A takých "pomocníkov" zlepšenie života občanov Slovenska by som tu mohol ,menovať desiatky
mimovládky by slúžili občanom a národu akurát v tom prípade, ak by hojne nevyciciavali štát
blbeček primitívny , nezhadzuj sa, predajňa áut bola pod Považskou bystricou v tom ohybe v tej ostrej zákrute, keď si išiel do Bratislavy, oproti boli na kopci nejaké chatky a ubytovacie zariadenia
slávik, už dávno som ti dal plusku , ale ju tu nevidno
ja som nič nevypisoval, veď vieš ,že som robil v Tatrovke, vo fabrike, tam sme mali priemernú mzdu 3 500 Kčs, o 2 stovky vyššiu ako celoštátny priemer. Špičkoví robotníci zarábali s nejakým presčasom až 7 500 Kčs
aby si koľko toľko pochopil, v úrovni školstva a vzdelaní boli nielen základné, stredné a vysoké školy, ale percentuálne umiestnenia detí v jasliach, škôlkach, internátoch, sociálne zabezpečenie nielen dôchodcovia, ale hustota dostupnosť kúpeľnej liečby, rekreácií ,m percentuálna umiestnenosť dôchodcov v domovov dôchodcov, atď, atď to by som tu vypisoval ne celé dve, tri strany
prečo sa zhadzuješ a robíš zo seba primitíva, ten dotazník z OSN mal až 70 strán, ktoré každá krajina musela vyplniť a doložiť faktami, ktoré boli kontrolované komisármi . Bola tam zdravotná dostupnosť, úroveň zdravotníctva, dostupnosť a úroveň vzdelania, koľko percent obyvateľstva vlastnilo vlastné bývanie, sociálne zabezpečenie, bolo tam veľa veľa vecí, ale to zrejme bude nad tvoje rozumové schopnosti.
to vieš , nemám tú česť ako ty, lebo takých ako ty nikdy nemažú, takí diskutéri ako ty sú v tejto matovičodemokracii židaní a majú v tejto cenzúre zelenú
ja som si kúpil Škodu 105 v roku 1986 okamžite. V Žiline bol poradovník, volal som do Považskej bystrice a tam boli na predaj okamžite, tak som tam zašiel,vydali mi predbežnú faktúra, vybavil som si pôžičku v sporiteľni a o dva dni som išiel pre auto
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Wassary, dúfam, že nám to nevymažú
domnievam sa, že porovnávanie životnej úrovne podľa cien automobilov a dostupnosti automobilovej je primitívne , nekompletné, nekomplexné a zavádzajúce. Československá socialistická republika podľa kritérii OSN v polovici osemdesiatych rokov bola na 10. mieste vo svete v životnej úrovni
rozumovo nekorektná a zavádzajúca je otázka priemernej mzdy. Tá celoštátne nebola sledovaná, sledovali ju len jednotlivé podniky vo svojom záujme. Mzdy sa od roku 1969 začali rapídne zvyšovať. Až od roku 1984 boli evidované celoštátne priemerné mzdy a v roku 1984 bola priemerná mzda v Československu 3 300 Kčs. Preto aj sociálna poisťovňa posielala výpisy s koeficientom pre každý rok budúcim dôchodcom pred dôchdkom od roku 1984
treba brať tieto zvesti s rezervou , lebo americká propaganda....... Americké, britské, či nemecké rakety , ktoré pália na Rusko nezabíjajú, sú tradične demokratické, nosia mier. Budú sa diviť banderovci, keď spustia Rusi paľbu na západné regiony Ukrajiny.
to si radšej môže spievať s vládnym ukrajinským spevokolom : Na Ukrajine dobre, na Ukrajine zdravo...
to nikde vo svete nie je možné, aby policajné orgány prišli a odviedli v želiezkach šéfa tajnej služby, dokonca a ni za Hitlera nie
mám na mysli húfnicu z Trenčína
Zuzana bude ešte dlhé roky hanbou Slovenska, bude niečím, čo sme tu nikdy nemali ani nikdy nebudeme mať
Odporúčame