ber to tak, že je mainstrimáčka
ber to tak, že je mainstrimáčka
odkedy je hlas héééééééééércov a hééééééééérečiek hlasom národa? Že si nárokujú právo určovať a rozhodovať, čo je správne. Jedine tak ešte bratislavskej kaviarne
podľa Šimečku, Grohlinga., novinárov a celej opozície a jej zmagorených priaznivcov jediné riešenie pre Fica a vládu je odovzdať dobrovoľne moc šimečkárom
a što ty za moralist? Prečo si nezložíš z očí figový list, aby si videl a nedáš so ho tam dole?
úplne všetko, podľa teba zrejme Fico aj celá vláda by mali okamžite odovzdať moc šimečkárom
ja som si dal pichnúť Pfizera a od druhej injekcie už tri roky nechodím, nohy neslúžia a obrovsky bolia
chápem Fica, lebo jediný kto je schopný zatočiť tvrdo v parlamente s fašistickou opozíciou je Danko, jediný ten dokáže v parlamente nastoliť poriadok a postaviť opozíciu do pozoru, resp. naučiť ju "po kostole hvízdať". lebo Pellegríni sťa predseda parlamentu obol obrovský demokrat, nedokázal si zjednať rýchlo a navždy poriadok . Preto opozícia rozbíjala jednania parlamentu, lebo jej to Pellegríni trpel.
Chápem tiež, že podľa koaličnej zmluvy toto kreslo patrí Hlasu, teda Rašimu
domnievam sa, že nebude o čom, koalícia bude riadne fungovať, kto bude narúšať chod vlády a parlamentu budú progresívci a saskári, vlastne celá opozícia
veď preto išli dnes v Bystrici príslušníci mechanizovaných jednotiek pešo
to boli noví demokratickí piloli, lebo tí osvedčení boli komunistickí
stíhačka sa sama potkla na obrubníku chodníka a spadla
koľko ich zomrelo nevie presne nik, lebo neboli pitvaní, len ich zahrabali, aby nik nevedel
domnievam sa, že po vydaní kotlárovej správy budeme múdrejší a s tým tvrdením , že koaliční poslanci tvrdia ,že kovid nebol si nepochopil význam tejto vety, ktorú vyriekol MUDr. Kotlár. On tvrdí, že kovid nevznikol samovoľne, ale že ho niekto úmyselne vypestoval v laboratóriách a vypustil v Číne
netúžim písať blogy, lebo by ma totálne vyrazili odtiaľto. Lyricko-epické čítanie som obľuboval v hviezdolavových básnických zbierkach, nie v politických blogoch
autor robí svojím článkom "vojnu v šerbli". Koaličná zmluva platí a nič sa meniť nebude
si mal počúvať tie potlesky, keď mal teraz prejav Ficov Bystrici
Bože, ochraňuj Slovensko pred toľkými blbcami, ktorí Slovensku neprajú a kolaborujú s jeho škodcami
Odporúčame