zoberme si spätne od decembra minulého roka, ktorý nový zákon koalície, nevyvolal opozičnú a novinárskú búrku? Úplne všetky. A o tom čím horšie, tým lepšie opozícia je
zoberme si spätne od decembra minulého roka, ktorý nový zákon koalície, nevyvolal opozičnú a novinárskú búrku? Úplne všetky. A o tom čím horšie, tým lepšie opozícia je
a to sa zorganizovali za posledné dva týždne, Úbožiak jeden pologramotný
pridaj ešte + 170 tisíc
ak by mal tú kvázi ficovu milenku Matovič a Heger k dispozícii, by im vytiahla zo svojich trezorov tzv. pandemické plány a mohli by títo rozumoví a odborní bezdomovci riešiť kovid podľa ních , a nie hmátať do prázdna a nemuseli porušiť ani ústavu ani zákony , ako to konštatoval ústavný súd, , lebo poverili Mikasa aby kovid riešil svojími vyhláškami v rozpore s s ústavou
Šimečka sa vyhrážal Ficovi, že narazí. narazil, ale Fico to prežil
to tým novinárom a progresívnym obmedzencom sotva vysvetlíš
ak by tie státisíce, ktoré hrabala šimečková nadácia dali tým bezdomovcom, ani by nemuseli kradnúť rožky a horalky, aby prežili
koordinátor, pre takýchto rozumovo obmedzených hlupákov sú ten kapitalizmus a tá americká demokracia ideálne, lebo hlúposť a nevedomosť nebolí
to akurát novinári klamú a vymýšľajú si uj.ov.iny
to bol pomýlený názor pani prezidentky s tou otázkou. Porušila ústavu tým, že nevyhlásila referendum, ako jej to ústava prikazovala, ale namontovala do toho ústavný súd, ktorý tiež porušil ústavu a preto koalícia v decembri 21 rýchle zmenila ústavu o referende, aby prezidentka aj ústavný súd mali pravdu
a korunu tomu všetkému nasadila prezidentka, ktorá neupozornila premiérov na neodborné a neústavné počínanie, napriek tomu, že mala právo zvolať Bezpečnsotnú radu štátu.Maximálne sa zmohla na vytrubovanie o slobode pre zaočkovaných Pfizerom
Svetlanka, súhlasím s tebou, ráč si ale prečítať uznesenia ústavného súdu, ktorý sa vyjadril, že vláda Matoviča i Hegera porušili ústavu SR aj viaceré zákony a to tým, že neriadila celú túto činnosť bezpečnostná rada štátu ktorej šéfuje premiér svojími rozhodnutiami, ale títo kvázi premiérskí machri poverila Mikasa , ktorý riadil kovid svojími vyhláškami v rozpore s ústavou aj zákonmi aj rôzné vytvorené komisie, ktoré nemali mať rozhodújúce právomoci, ale mali slúžiť len ako poradné orgány pre Bezpečnostnú radu štátu
človek ak číta tieto riadky napadne ho jediná otázka: majú vôbec úplne všetky bruselské štruktúry rozum v hlave?
zrejme sa rozplývaš nad slobodu slova, ktorú tu zaviedla matoviči sulíci a odori
ak niekto počúva Grohlinga, Krupu, Kolíkovú, tak čo ho napadne, Akurát pokrúti hlavou a povie si: je toto vôbec možné?
pri horalkovým či rožkových krádežiach je suma 266 či 700 E úplne bezpredmetným problémom, kto v tom vidí problém zrejem nemá zdravý úsudok a rozum v hlave
prečo autor dáva priestor čentešovým balamutám, prečo si nezoberie údaje z ministerstva spravodlivosti, Žeby účel, novinárska špecialita?
ako Šimečke do lesa volal, tak mu Fico z lesa odpovedá
ale je aj dosť mladých, ktorí majú rozum, nie všetci sú hlupáci a dokonca žijúci v Bratislave a Košicich
prečo sa nechávaš zmagoriť médiami a novinármi? prečo sa neriadiš vlastnou hlavou? ak nejakú máš?,
Odporúčame