ale keby len bezdomovcov..........za socializmu takéto niečo nebolo možné, čo je možné teraz
ale keby len bezdomovcov..........za socializmu takéto niečo nebolo možné, čo je možné teraz
a práve o tom je kapitalizmus, ten originál americký
a práve v takýchto vodách najviac hádžu svoje návnady demokrati, tí praví, americkí
základným a najväčším problémom ja fakt, že ľudia sú shlúpí a nepoučiteľní, aspoň polovica z ních
a keď prší je mokro, keď svieti slnko je sucho, nech si každý vyberie ako chce
sotva u SaSky možno hovoriť o konštruktívnosti. Aktívni sú , ale dezorientovaní magoriaci hlupáci, všetci do jedného
pokiaľ Brusel nezruší embargo na Rusko, tak znižené ceny potravín nebudú, bude nám, všetko Amerika predávať, ony potrebuje zarobiť na európskych hlupákoch
tiež ďalší výplod bludov magoriacich novinárov
s tým nárastom krádeží v marketoch akurát hlúpí a drzí novinári balamutia národ. Predstavitelia marketov sa vyjadrili, že dlhodobo sledujú počet krádeží, ale balamuti - novinári všade vyhlasujú ostošesť, že sa zvýšil počet krádeží
spýtaj sa nebohého Lúčanského, Krivočenka, Ribára, Jankovskej, Gašpara, Kaliňáka, Repu, Kováčika, Santusovej a ďalších
ja som síce očkovanie prežil, ale po druhej injekcii Pfizera som prestal chodiť mal, som obrovské bolesti nôh pri chôdzi a nemôžem chodiť podnes
no veď tí očkovaní neumierali ihneď po očkovaní, ich úmrtie po očkovaní malo nejakú inkubačnú dobu
k invázii by nedošlo, ak by pražskí kaviarenskí povaľači, mudrľanti nezačali vymýšľať kraviny ako 2000 slov, keby nežiadali z ústavy vypustiť článok č. 4 o vedúcej úlohe strany,m vstúpenie z Varšavskej zmluvy, RVHP a podobné kraviny. Ale toto všetko sa v Prahe dllao, preto Brežnev urobil čo urobil
viac rozumu, múdrosti, konkrétnosti, konštruktívnosti , pragmatizmu by v tvojej odpovedi nebolo, akurát reči hodné malého negramotného Jožinka z V.B
jej otec by sa za ňu dnes určite hanbil
nevedomí budú spasení a ty prídeš zaživa do neba, máš na to
pre ešte väčších debilov, aby dostali rozum : Ukrajina zrušila všetky ľudské práva menšínám ešte v roku 2014, ale vojna začala až v roku 2022
pre menej chápavých a rozumovo obmedzených. Ukrajinský parlament odňal menšinám základné ľudské práva, rodný jazyk, volebné právo, právo byť volený v roku 2014, ale Rusi vpadli na Ukrajinu až v roku 2022, kedy už bol Donbas totálne zbombardovaný , ale nezbombardovali ho Rusi
najväčší bordel, neporiadok a porušovanie ľudských práv, dvojaký meter používa najvyšší predstavitelia najvyšších a najväčších kvázi demokratických predsraviteľov demokracie a slobody slova. Vi=d Palistína a Izrael, viď Rusko a Ukrajina, viď demokraticky zvolení premiéri Orbán a Fico. Ved nie je to tak dávno keď za ficovej vlády pred niekoľkými rokmi boli krátené finančné prostriedky na kultúru národnostných menšín, zlučovania škôl s jazykom maďarským a slovenský, v mestách a obciach, kde bolo málo detí, dvojjazyčné tabule na južnom Slovensku a používanie tlmočníkov na úradoch v mestách a obciach podľa percentuálneho počtu občanov národnostnej menšiny. Aké chodili vtedy démarše z USA, z Bruselu, ako keby sme príslušníkov týchto národnostných menšín vraždili. Ale keď vraždili Ukrajinci v Donbase príslušníkov ruskej národnosti , zobrali im rodný jazyk, volebné právo, právo byť volený, bolo ticho ako v hrobe, vtedy ani pes neštekol
ty máš v tom sajrajt pašteky z jedovatých húb
Odporúčame