len si poplač, lepšie už aj tak nebude, len horšie a horšie, to nám garantuje Washington aj Brusel
len si poplač, lepšie už aj tak nebude, len horšie a horšie, to nám garantuje Washington aj Brusel
najväčší bordel, neporiadok a porušovanie ľudských práv, dvojaký meter používa najvyšší predstavitelia najvyšších a najväčších kvázi demokratických predsraviteľov demokracie a slobody slova. Vi=d Palistína a Izrael, viď Rusko a Ukrajina, viď demokraticky zvolení premiéri Orbán a Fico. Ved nie je to tak dávno keď za ficovej vlády pred niekoľkými rokmi boli krátené finančné prostriedky na kultúru národnostných menšín, zlučovania škôl s jazykom maďarským a slovenský, v mestách a obciach, kde bolo málo detí, dvojjazyčné tabule na južnom Slovensku a používanie tlmočníkov na úradoch v mestách a obciach podľa percentuálneho počtu občanov národnostnej menšiny. Aké chodili vtedy démarše z USA, z Bruselu, ako keby sme príslušníkov týchto národnostných menšín vraždili. Ale keď vraždili Ukrajinci v Donbase príslušníkov ruskej národnosti , zobrali im rodný jazyk, volebné právo, právo byť volený, bolo ticho ako v hrobe, vtedy ani pes neštekol, nič nevideli, nič nepočuli
najväčší bordel, neporiadok a porušovanie ľudských práv, dvojaký meter používa najvyšší predstavitelia najvyšších a najväčších kvázi demokratických predsraviteľov demokracie a slobody slova. Vi=d Palistína a Izrael, viď Rusko a Ukrajina, viď demokraticky zvolení premiéri Orbán a Fico. Ved nie je to tak dávno keď za ficovej vlády pred niekoľkými rokmi boli krátené finančné prostriedky na kultúru národnostných menšín, zlučovania škôl s jazykom maďarským a slovenský, v mestách a obciach, kde bolo málo detí, dvojjazyčné tabule na južnom Slovensku a používanie tlmočníkov na úradoch v mestách a obciach podľa percentuálneho počtu občanov národnostnej menšiny. Aké chodili vtedy démarše z USA, z Bruselu, ako keby sme príslušníkov týchto národnostných menšín vraždili. Ale keď vraždili Ukrajinci v Donbase príslušníkov ruskej národnosti , zobrali im rodný jazyk, volebné právo, právo byť volený, bolo ticho ako v hrobe, vtedy ani pes neštekol
najväčší bordel, neporiadok a porušovanie ľudských práv, dvojaký meter používa najvyšší predstavitelia najvyšších a najväčších kvázi demokratických predsraviteľov demokracie a slobody slova. Vi=d Palistína a Izrael, viď Rusko a Ukrajina, viď demokraticky zvolení premiéri Orbán a Fico. Ved nie je to tak dávno keď za ficovej vlády pred niekoľkými rokmi boli krátené finančné prostriedky na kultúru národnostných menšín, zlučovania škôl s jazykom maďarským a slovenský, v mestách a obciach, kde bolo málo detí, dvojjazyčné tabule na južnom Slovensku a používanie tlmočníkov na úradoch v mestách a obciach podľa percentuálneho počtu občanov národnostnej menšiny. Aké chodili vtedy démarše z USA, z Bruselu, ako keby sme príslušníkov týchto národnostných menšín vraždili. Ale keď vraždili Ukrajinci v Donbase príslušníkov ruskej národnosti , zobrali im rodný jazyk, volebné právo, právo byť volený, bolo ticho ako v hrobe, vtedy ani pes neštekol
ťažko dostať poriadok do naších malých obcí a miest, keď najväčší bordel, neporiadok a porušovanie ľudských práv, dvojaký meter používa najvyšší predstavitelia najvyšších a najväčších kvázi demokratických predsraviteľov demokracie a slobody slova. Vi=d Palistína a Izrael, viď Rusko a Ukrajina, viď demokraticky zvolení premiéri Orbán a Fico. Ved nie je to tak dávno keď za ficovej vlády pred niekoľkými rokmi boli krátené finančné prostriedky na kultúru národnostných menšín, zlučovania škôl s jazykom maďarským a slovenský, v mestách a obciach, kde bolo málo detí, dvojjazyčné tabule na južnom Slovensku a používanie tlmočníkov na úradoch v mestách a obciach podľa percentuálneho počtu občanov národnostnej menšiny. Aké chodili vtedy démarše z USA, z Bruselu, ako keby sme príslušníkov týchto národnostných menšín vraždili. Ale keď vraždili Ukrajinci v Donbase príslušníkov ruskej národnosti , zobrali im rodný jazyk, volebné právo, právo byť volený, bolo ticho ako v hrobe
stolička predsedu parlamentu patrí Hlasu, to je isté, ale opozícia má z Danka strach, lebo ten by ju naučil poriadku a po kostole hvízdať
Bača kam na tie hlúposti chodíš. Veď koaliční poslanci boli prítomní v týchto dňoch všetci, zaregistrovali sa a ostali sedieť. Neprítomných bolo 11 opozičných poslancov
veď opozícii o nič iné nejde, len aby vláda a parlament nemohli riadne fungovať, preto robia ten bordel za aktívnej účasti úplne všetkých médií. V reále krédo opozície znie: čím horšie, tým lepšie
akurát trag=diou je, že ich musíme živiť, nežijú tu za svoje, keď tu boli ruské vojská živili sa sami
ešte šťastie, že máme v Lešti tých naších amerických osloboditeľov, lebo už by sme boli koloniou Ruska
stručne, krátko a výstižne, žiadna siahodlhí oblbovačky politologov pre progresívne negramotných a pologramotných
trochu divná logika, 17 ročný chlapec nebol moslimom, ale oboch rodičov moslimov mal
aj Čenkovej deti nadobúdajú čím ďalej ostrejšie kontúry v realite života okolo nás
vojenská doktrína Ruska nie je útočná, preto ani Rusko nie je pripravené vpadnúť do Európy a okupovať ju. Ruská vojenská doktrína je obranná, ale ak sa začne Rusko brániť pre útokmi NATO, tak zmetie celú Ameriku aj západnú Európu z povrchu zeme
Ruska nezaútočí na krajiny NATO, len skôr ako o 10 rokov bude musieť krajinám NATO, najmä Nemecku a USA vrátiť a opätovať útoky ich zbraňami na Rusko
úplne stačilo zrušiť čurillákov a lipšicov, tam išli desiatky milionov
vláda pretne peňazovody z ministerstva kultúry a ministerstva životného prostredia a hnedˇbude na dôchodky
dajboih zdravia tejto vláde a veľmi dlhé vládnutie, nech ešte dlhé roky voľby vyhráva
to určite nezasiahli Ukrajinci, to len zasiahli z ukrajinského územia
Odporúčame