a nakoniec si kúpil tang, ktorý daroval Ukrajine a vďaka tomu tangu Ukrajiny vyhrala vojnu s Ruskom, takže má zásluhy, aj patrony do tangu im daroval, vlastnoručne ušúľané, na to si zabudol
a nakoniec si kúpil tang, ktorý daroval Ukrajine a vďaka tomu tangu Ukrajiny vyhrala vojnu s Ruskom, takže má zásluhy, aj patrony do tangu im daroval, vlastnoručne ušúľané, na to si zabudol
no nedivme sa Šimečkovcom, že robia bordel v uliciach. Ved to by každý človek robil bordel, ak by mal prísť o vyše 700 tisíc, prísť o sladký , bezstarostný a bezpracný život nie je žiadny sranda. To by možno niektorí aj vraždili
už troubějí, už trobějí , v diskusiách Progresívci a ich voliči
trebárs založím spolok , ktorý bude záhradných krtkov učiť čítať slovenskú literatúru
ak mi dajú toľké dotácie ako Šimečkovcom, aj ja budem do neba vychvaľovať tú pravú americkú demokraciu
vojnový novinár nejaký Tomáš Foroó na RTVS nás vystríhal, že Rusi majú takú vojenskú doktrínu, že môžu napadnúť Slovensko, ako napadli Ukrajinu. Vojenská doktrína Ruska nehovorí o žiadnom napadnutí niektorej krajiny NATo, resp.európskej krajiny, lebo Rusko na to nemá vybudovvnú ani vyzbrojenú armádu
ale zrejme taký, že sedmičku stiahol na ex
veď ak by tvoja vedela lóvensky čítať, ja ho nektitizujem za to kde bol , kade pochodil, ale za to aké primitívne kecy púšťa do éteru, zrejme sú určené progresívnym voliličom. Tak potom je to všetko v poriadku. len to mal Makara vopred oznámiť , že je to pre progresovoličov
ak chceš môžem ti uliať tej svätej vody zo Žifčákovej, vraj je dobrá na rozum
teraz má TV debatu známy investigatívny moderátor STVR Makara pozvaného nejakého vojnového novinára Tomáša Forróa. Teda také neskutočné propagandistické kecy a hlúposti aké púšťa, to sa skutočne nedá počúvať. Musel som to vypnúť. Zrejme sa tento pán domnieva, že poslucháči sú neskutočne hlúpe teľce, ktoré môže magoriť ako sa mu páči, až to uráža zdravý rozum a ľudskú dôstojnosť-.
určite nie tých údržbárov kultúry súčasnosti
slovenskú kultúra sa za posledných 30 rokoch dostala na úroveň rozheganého fúrika a takí rozheganí sú aj jej súčasní nositelia
ale najmä slovensko-amerického priateľstva na večné veky a nikdy inak
ale táto mnou milovaná vláda tu bude najmenej 8 rokov, lebo tí progresívní a saskárskí či kadeháckí balamuti by nám to, čo dala dôchodcom ficovláda opäť zobrali
musíš prepáčiť, ale na debilný príspevok debilná odpoveď
ficovláda z USA a Izraela nakúpila dva plné furmanské vozy zbraní a patrónov
ráč si pozrieť zdroj a dokonca ten jojkársky Itelián píše : vraj, talkže ďalší novínár balamutí a vie prečo, lebo balamutí takých ako ty, ktorí to hlcú aj s navijákom
Odporúčame