jemu aj Drličkovi je dávané za vinu, že povyhadzovali z opery slovenských umelcov a nasáčkovali si zahraničných
jemu aj Drličkovi je dávané za vinu, že povyhadzovali z opery slovenských umelcov a nasáčkovali si zahraničných
vie čo má za ušami, preto radšej odišiel
ďalší slniečkársky odborník na scéne
akurát, že stredná dĺžka života sa u nás predlžuje, nie v dôsledku americkej demokracie, ale len preto, že husákové deti starnú / a tých je veľa/ a málo detí sa rodí
sú ti hovädziny, čo píše autor. na to sú tu sudy a sudcovia, aby spravodlivo trestali. Autor primitívne zavádza, ako keby páchatelia nemali nárok na spravodlivý trest , keby nemali byť vôbec trestaní
ak by si rozumel vojenskej taktike tak takú volovinu nenapíšeš. Tí ukrajinskí vojaci dopadnú ako nemecká 6. armáda pri Stalingrade, už sa domov nevrátia. Rusi už dobyli spojovací uzol, cez ktorý je zásobovaná ukrajinská armáda v Rusku
republika by určite podržala Smer a Hlas ako opozíciu
ak my tu máme vojská NATO a USA, aby sme sa nemohli búriť, aby v prípade neposlušnosti nám ukázali kto je tu pánom
divím sa autorovi článku, že nevidí a neporovnáva s tým, čo sa deje dnes v Eú, aké maniére používa vo svojom konaní Brusel, Washington, je to horšie pre nás ako za Varšavskej zmluvy a RVHP
to je všade, v Česku, Poľsku , Bulharsku, Rumunksu, a dokonca už aj v Rakúsku, Nemecku, Francúzsku, Taliansku
vraj násilné pošliapanie demokratického procesu v československej spoločnosti, chápem, bola to cudzia moc, ale čo tu robila minulá vláda, keď tu fašistický teror zaviedla , to nemá žiadne ospravedlnenie a volá to po práve a spravodlivosti, aby títo prevádzkovatelia a udržiavatelia tohto fašistického teroru a fašistickej moci boli riadne vyšetrení a potrestaní
v ústave bol zakotvený jediný spôsob vlády ľudu, referendum o predčasných voľbách. Toto najdemokratickejšie právo ľudu bývala zločinná, mafiánska klika zrušila zmenou ústavy a teraz jej pohrobkovia robia neskutočný, nedemokratický, zločinný bordel v uliciach. Zvykajte si na to, čo ste v ústave domordovali a to nielen referendum, ale aj odvolanie a menovanie členov súdnej rady a inch štátnych funkcionárov bez udania dôvodu, je toho veľa čo súčasná opozícia domordovala, keď vládla
určite ano, sme spokojní, konečne začíname mať právny a sociálny štát, mafiáni a fašisti nám už nevládnu
je uhorková sezóna, opoziční poslanci by urobili užitočnejší skutok, keby išli zbierať uhorky
ako môže byť z odpadovej referentky na mestskom úrade dobrý prezident? To svet nevidel, ako sa ona správala
a čo má ísť so slniečkárskymi kolaborantmi do ulíc štrajkovať? Nebudˇsmiešny
veď všetci tí slniečkári a progresívci aj celá opozícia len dokazujú, že nemajú zdravý rozum. Neuvedomiujú si, že minimálne štyri roky po voľbách nemajú šancu vládnuť, že múdry a rozumný človek vidí šancu jedine v ďalších voľbách. Nemajú žiadnu šancu dostať sa k moci. Aj keby vystrieľali vládu, aj tak by nevládli, lebo by nastúpili iní až do nových volieb. Tak o čom to vlastne je, to, čo tu dorábajú a vystrájajú. Len ukazujú, že nemajú žiadny rozum, medzi nimi hlúposť kvitne
radoví občania sú nespokojní, učitelia sú nespokojní, lekári sú nespokojní, stredovekí otroci v montážnych halách sú nespokojní, chorí sú nespokojní, nič nefunguje . A to preto, že títo nespokojní ľudia zažili už niečo lepšie ako kapitalizmus, socializmus. Jediní spokojní sú zlodeji, podvodníci , slniečkári a novinári
tak to si opäť strelil negramotnú hlúposť, Zeman nikdy komunistom nebol. Bolo to poznať , ked´ som bol na seminári v hoteli Voronež v Brne ešte za totality, kde prednášal o príprave zavedenia spoločnej meny EURO v EÚ a kritizoval ako pracovník Prognostického ústavu akadémie vied ČSSR vtedajšje vedenie strany a vlády , že sa vôbec nevenujú tejto téme a nepripravujú žiadne opatrenia na spoluprácu s týmito krajinami
Odporúčame