je to ďalší z dôkazov, že žiadny umelec nemá zdravý úsudok a sedliacky rozum, že im je skutočná realita života vzdialená na míle. Oni si žijú vo svojej bubline a z tej nikdy nevystúpia
je to ďalší z dôkazov, že žiadny umelec nemá zdravý úsudok a sedliacky rozum, že im je skutočná realita života vzdialená na míle. Oni si žijú vo svojej bubline a z tej nikdy nevystúpia
rozvracanie koalície sme tu prežívali za minulých vlád celého triapol roka
autor zabudol si spomenúť, že SNS tvorí súčasť koalície a Chmelár nie. Preto nemá Chmelár pôsobiť ako rozvracač
nikdy nezabudnem ako v prvých ponovemnbrových dňoch 89 chodil Kňažko s Havlom na besedy s mladými ľuďmi a študentami po Slovensku a agitoval, aby posielali rezolúcie za Havla, že Dubček nemôže byť prezident, lebo bol komunista
dôležité je, že novinári a politilogovia sa nesťažujú, že sú spokojní
veď sledujem život vôkol
veď aj nad ním je ešte vyššia moc, že by aj ten mal na to vinu?
dôležité je, že novinári a politilogovia sa nesťažujú, že sú spokojní
a teraz s príchodom ukrajinských utečencov tento problém je ešte vypuklejší
veľa neproduktívnych nepracujúcich inteligentov láka platená ochrana škodcov polí, toho čo sa na poli vypestuje, prírody, lesov, vody ako tvrdo makať, aby bolo dostatok nezávadných , domácich potravín a aj o tom kapitalizmus je
ono akosi všetko v tom kapitalistickom spoločensko systéme sa pomaly, ale živelne stráca , všetkých profesií je nedostatok, pritom ľudí je nadbytok. Ten kapitalizmus niekde robí obrovskú , neprekonateľnú chybu.
domnievam sa, že v tom to prípade si pán Chmelár pustil bezuzdne “ hubu na špacír“, nakoľko bolo poznať, že nepozná celý akt ako prebehol. To neznamená, že sa domnievam, že Kuffa sa zachoval správne, že mal rozum, nemal.
to je tá originál americká demokracia a sloboda slova, zvykajme si
aj môj strýko z Malaciek sa hodil vtedy pred ruský tank, ale tankista ho neprešiel, zabrzdil, cúvol a obišiel ho
dávam autorovi +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++, vidno, že žil reálny život, nie je zmagorený demokratickou propagandou
Sovietské vojská predsa pozval do Afganistanu vtedajší demokraticky zvolený prezident Babrak Karmal, lebo Amíci tam spustili " majdan", vybudovali pre Usamu Bin Ladina podzemnú pevnosť Bora, Bora a financovali jeho ozbrojený boj proti vtedajšej vláde Babraka Karmala
Vojská Varšavskej zmluvy by vtrhli do Rakúska len po vypuknutí globálneho vojnového konfliktu, preto Amíci sa držali v pozadí a veľmi nevyskakovali
a pritom je tak sprostý, že sa človek diví za čo dostal diplom
jedni okupanti odišli, prišli / do Lešti/ ďalší, noví. Akurát rozdiel je v tom, že Rusi si celý pobyt svojich vojakov hradili sami, kdežto týchto súčasných musíme živiť my všetci, z naších peňazí
Odporúčame