klamári klamárskí novinárskí, mainstrimáckí. Kufa nežiadal predstavenie prerušiť, na to nemal nárok, len požadoval ho pozastaviť a pokračovať v ňom, až malé deti opustia priestor
klamári klamárskí novinárskí, mainstrimáckí. Kufa nežiadal predstavenie prerušiť, na to nemal nárok, len požadoval ho pozastaviť a pokračovať v ňom, až malé deti opustia priestor
teraz beží tlačovka Gašpara a Suska na TA 3. Kapustné hlavy opäť kladú otázky právnym vedomím na úrovni tých kapustných hláv
teraz bežala tlačovka Gašpara a Suska na TA 3. Kapustné hlavy opäť kladú otázky právnym vedomím na úrovni tých kapustných hláv
teraz beží tlačovka Gašpara a Suska na TA 3. Kapustné hlavy opäť kladú otázky právnym vedomím na úrovni tých kapustných hláv
teraz beží tlačovka Gašpara a Suska na TA 3. Kapustné hlavy opäť kladú otázky právnym vedomím na úrovni tých kapustných hláv
musíš vydržať, o tom rozhodne NS, niekoho zatvoriť len preto, že nejaký kajúcnik nič nevidel len niečo od niekoho počul a to má byť dôkaz? kde sme v Nemecku za Hitlera?
omyl, nie za 10 rokov, ale za posledné štyri roky
s tou našou demokraciou to je úplne v pr.de.li, lebo vláda vôbec neposlúcha amerického agenta Šimečku. Ako si to Fico vlastne predstavuje?
štrkáčik a kto by mal odvolať Šimkovičoivú a Susku? Šimečkári s komplet opozíciou?
martuška, parazóly kupovať zakázané, lebo je na nich písmenko Z
čeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees práááááááááááááááááááááááá ááááááci súúúúúúúúúúúúúúúúdružka uuuuuuuuuuuuuuuuuuučiteľka
prečo mi soudruzi z Pravdy vymazali pravdivý príspevok? Lebo loboda lova po americky?
na hovädziny len hovädzinami treba odpovedať
čo ma urážaš, že klamem, debilko nevedomý, zisti si to, má len titul bacalára
pomasti si radšej zlatú žilu, dostaneš rozum
veľmi dobre si pamätám, na ten osudný deň, keď som počúval Hlas Ameriky, tak hlásili,že sovietsky veľvyslanec v USA Anatolij Dobrynin navštívil amerického ministra zahraničia Deana Ruska a oznámil mu vstup vojsk VZ do Československa. Americký minister odpovedal: je to Vaša zóna , nás sa to netýka
ja tiež som tvrdil od augusta 1968 vždy a všade do novembra 1989, že to bola okupácie. Po novembri 1989 tvrdím, že to bola nutná bratská pomoc
dovolím si tvrdiť, že autor článku je nemiestný, primitívny hlupák klamár. Ved´ Fico nezakazuje demonštrantom protestovať, ani naposiela na ních vodné delá, ani policajtov s projektilmi a obuškami , ani nevyhlásil núdzový stav, aby nesmeli protestovať a zhlukovať sa ako to robili vlády Matoviča a Hegera.
tie protesty, jediné čím sa vyznačujú , že vychovávajú a dráždia, resp. burcujú , že vstanú noví cintulovci. Nemajú žiadny logický , ale najmä rozumový základ ani príčinu. Pritom Šimečkovci aj treťosektoroví krikľúni a krikľúnky sotva predstavu nejaké zdravé jadro niečoho rozumného, čo by predkladali ľuďom a národu. Sú to len plané výkriky do tmy rozumovov nezrelých detičiek a dospievajúcej mládeže , ktorým zobrali medvedíka, s ktorým sa hrávali a zmrlinku. Preto protesty nemajú šancu na úspech
Odporúčame