celé Slovensko vidí, akí sú doslova hlúpí, právne negramotní ,ale stále sa budú " šprajcovať" a vymýšľať doslova kraviny,, ale nepriznajú porážku a svoju nevedomosť a hlúposť, resp. totálnu neschopnosť
celé Slovensko vidí, akí sú doslova hlúpí, právne negramotní ,ale stále sa budú " šprajcovať" a vymýšľať doslova kraviny,, ale nepriznajú porážku a svoju nevedomosť a hlúposť, resp. totálnu neschopnosť
vlastne svojím konaní celá opozícia do jedného len preukazujú svoju právnu negramotnosť a slepotu a rozumovú hlúposť
veď ešte súd sa nekonal, ale už bude čoskoro
a takýto bordel bude potreštená opozícia stvárať celých 8 rokov, lebo budúce voľby vyhrá opäť Fico
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ dávam autorke vo všetkom za pravdu, každé jej slovíčko
jediné, čo bolo protiústavné, ako konštatoval ústavný súd, tak " zhabanie " majetku, ale to je starý hriech minulej matovičovlády, čo urobili čaputosúdy Bašternákovi
títo dvaja sťa prezidenti vojdú do dejín Slovenska ako čierna diera v jeho politickej histórii, obaja porušili ústavu
ja by som bol veľmi rád, keby si bol konkrétny , nie progresívny taľafatkár
opäť klame , žiadne časti novej legislatívy, ktoré predložila vláda a schváli parlament ústavný súd neoznačil za protiústavné
pre progresívcov ústava nič nehovorí, obtierajú len sa o ňu obtierajú svojími vyjadreniami a veselo si ju porušujú, dokonca aj porezidentka
Kolíková už dokonca zavrhuje rozhodnutie ústavného súdu a pochybuje o ňom a pritom ústavný súd s azachoval opäť ako fiačanovo advokátske kolégium,keď zachránil zločincov pred trestom - kajúcnikov a ich školiteľov
opoziční banditi neuznávali výsledky demokrarických volieb a teraz nebudú uznávať ani rozhodnutie ústavného súdu. Pane Bože aj Penenka Mária, patrónka Slovenska osvieťte im mozgy, aby už konečne dostali aký taký rozum.
bolože to tu od progresívných prívržencov vyplakávania na protiústavnosť novely zákona, teraz budú do nekonečna vybôliakávať na Smer., Chudáci nemohúci, s málom rozumčeku v hlave
naj, opozičná , prešpurácka logika, ako sa zachrániš na dunajskom moste pred 100 ročnými povodňami, radšej nemali ten most postaviť, aby si sa neutopil
akí oni experti , takí poradcovia
je to pre Čaputovú aj opozíciu obrovská hanba aj fiasko, ale oni v sebe kúska cti ani hanby nemajú , ani nepoznajú , že sa patrí ospravedlniť za nepravé obvinenie . U nich sa ale takáto slušnosť neráta, ani majú v sebe zakorenenú tú demokratickú , americkú slušnosť
škoda s tebou zabíjať čas si nevedomý hlupák, tvoje príspevky sú toho dôkazom
tak radšej po Miletičke nechoď
keď na teba udrie blesk , kedˇ pôjdeš za bieleho dňa po Miletičke, zabije ťa
toto je výsledok 4 mesačného marenia práce vlády a parlamentu nemohúcou a neschopnou opozíciou. Mali by za tie štyri mesiace vrátiť plat všetci opoziční poslanci do jedného, aj Čaputová
Odporúčame