zrejme teraz bude Biden nútený zaviesť vysielanie Slobodnej Európy aj do Británie
zrejme teraz bude Biden nútený zaviesť vysielanie Slobodnej Európy aj do Británie
Starmer tak nebude ládovať nna Ukrajinu ako ladoval Sunak
Sereš je môj najlepší kamarát , hrávali sme spolu hockey na Piatej aveňi,, vždy mi požičal americkú hockeyku
ale najmä preťala im peňazovody a to sa predsa "nepatrí"
IĽP opäť jedna serešorganizácia, rozvracajúca Slovensko
ten malý šedivejúci fúzač urobil z núdze cnosť a chválil sa, aký je to výdobytok demokracie, keď Slováci môžu slobodne vycestovať za prácou /lebo doma by ich pláca neuživila/
ešte ďalších 20 rokov kapitalizmu a bude viac Slovákov v zahraničí ako doma
príď k nám, privediem ťa k ich hrobom
on vtedy nebol v škole, keď sa dobre učilo, mal kovid
gogo, o Matovičšovi aj Šimečkovi hovoria ľudia že sú to hlupáci , doslova deb... a ty máš slovník Matoviča i Šimečku dohromady
na debilný príspevok debilná odpoveď :aj ty zistíš keď do teba udrie blesk , lebo si chodil po nábreží Dunaja aj po dunajskom moste a budú sa ti smiať načo si tam chodil, keď kovové konštrukcie blesk priťahujú
šák preto poberám komunistický dôchodok ako vyslúžilý funkcionár KSČ, ĽM, VUML a dokonca aj závodnej školy práce
kdepak jenom soudruzi od progresívcú a oľajnáku udélali chybu, že prehrali voľby a stále strácajú na preferenciách
konečne nastáva po štyroch rokoch fašizácie Slovenska právny štát. Už nebude žiadne porušovanie ústavy , ani základných ľudských práv a slobôd prezidentkou, vládou, čurillákmi aj lipšicmi
ja som bývalý tajomník ÚV KSČ
klamár a podvodník jeden progresívny, ja som nikdy žiadne čípy nespomínal, akurát úmrtia známych po Pfizeri
zatiaľ to skonštatoval ústavný súd aj ESĽP
ale veď ja nie som progresívec ani čaputovec
vyčkaj času ako hus klasu
ja a progresívna prezidentka Čaputová sme sa rozhodli........
Odporúčame