rosko, ty tú svoju vešteckú guľa zahoď je ti nanič, zle z nej veštíš
rosko, ty tú svoju vešteckú guľa zahoď je ti nanič, zle z nej veštíš
to sme si museli vypočuť tých nárekov, plačov, vyhrážok v uliciach a sťažností o porušení ústavy od Čaputovej, novinárov aj celej opozície, úplne do jedného a nakoniec nič z toho nie je pravda /pravdu mala koalícia/ Výsledkom je akurát nahuckaný a oblbnutý vrah, strieľajúci na Fica
tak teraz už jen nadpis správny
mal som pocit, že to nie je ústavný súd, ale opäť fiačanovo advokátské kolégium
opäť balamutiaci nadpis, hodný majnstrimáckeho pologramotného novinára . Zrušil len jednu, jedinú časť. Zachránil zločincov kajúcníkov a ich školiteľov pred spravodlivosťou
dôležité je, že voľby vyhrá Trump a že bratovražedná vojna na Ukrajine sa bude blížiť ku koncu
a chodila zbierať ,metále na západe
politika progresívcov je odpísaná ako politika matovičov, lebo škodí Slovensku a to povzbudilo Slovákov, aby sa prebrali z letargie a začali sa zaujímať o politiku a kto najviac škodí Slovensku. Ak by boli teraz voľby, tak stačili by na vládu Smer s Hlasom, ľudia by ukázali celej opozícii čo je zač
atentát bol druhý míľnik na odstránenie Fica, prvá míľnik bol Kuciak
oprava: úradnícka vláda bola o niečom inom
to nebola žiadna úradnícka vláda, lebo aj úradnícku vládu musí schváliť parlament , to bola čaputovej vláda a čaputovej vláda nemá žiadne právomoci totálne odzbrojiť armádu SR a urobiť ju nebojaschopnou a vojenský majetok v hodnote vyše miliardy len tak mírnix dírnix si prešupnúť do zahraničia
ešte sú odrezávači hláv, platení Amíkmi na východ od Eufratu, kde USA kradnú sýrskú ropu
určite musí Fico ukázať bruselským kvázi socialistom, že nie ja fackovací panák, ktorého si budú fackovať ako a kedy sa im zachce a skončiť s nimi
ja dávam za pravdu autorovi článku. veľmi dobre napísané. Vidno, že rozumie problematike nielen z politického hladiska
Fico s Pellegrínim môžu akurát odkázať socialistom do Bruselu známy jánošíkovský odkaz: ked ste si nás upiekli, tak si nás aj zjedzte
nastávajú nové časy prehnitej , vojnovej, fašistickej politiky Bruselu má každý vyše krku
ale mať rozum a konať podľa zdravého rozumu ti zrejme nič nehovorí. Mier a ľudské životy sú naprejdnejšie, nie zelenského účty v daňových rajoch
vzhľadom k tomu, že socialisti odmietli účasť Hlasu a Smeru mal by sa Fico pripojiť k Babišovi a Orbanovi, lebo Leyenová vedia Eú do záhuby
každému, to akože Šimečkovi, Čaputovej, aj týn oranžovým jeptiškám, ktoré sa báli znásilnenia, ale už sa znásilnenia neboja, už môžu byť znásilnené, už sa teraz boja o STVR
tí , ktorí chvália Čaputová zrejme nevedia čo je Slovensko a čo všetko Čaputová vystrájala
Odporúčame