zrejme aj ty ulmanusko budeš úspešný absolvenet novinárskej maduridy bez maturity z matematiky
zrejme aj ty ulmanusko budeš úspešný absolvenet novinárskej maduridy bez maturity z matematiky
poznať zďaleka rozumovo zdegenerovaného progresívca, ktorý dokáže akurát urážať diskutéra, ale ani slovíčkom nemá argument k príspevku. Česť tvoje statočne progresívnej práci. Takto sú vychovávaní a vycvičení cintuľovci
priaznivé prostredie na nadviazanie kontaktov v Číne reprezentovala prezidentka Čaputová, ktorá svojím vyhlásením odsúdila Čínu za porušovanie ľudských práv a Čína okamžite zrušila kontrakty na vývoz prázdnych použitých PET fliaš z celého Slovenska do Číny a odvtedy sa hromadia u nás doma, na Slovensku
aký novinársky nakrivo erdžiaci šimel išiel takého politologa našiel.............
no jasné, to len Matišák môže klásť také prekrútené kolaborantské otázky
kenečne bude STVR opäť slovenská
Nad Tatrou sa blýska, v STVR hromy divo bijú.........
stavebné povolenia, ktoré vybavili na Rázsochy za pelleho vlády skončili platnosť v roku 2021, takže toho čističa robil niekto iný
a nech zavládne ne Slovensku svetový mier, na to si zabudol
ak na privítanie zakikiríkal kohút, to je dobré znamenie
veď máme zákon o vlastizrade a ten platí aj na bývalú vládu a prezidentku, len im to dokázať
len tak mimochodom: jeden môj kamarát , cez nežnú revolúciu obrovský V á P e N kár bol zúrivým antikomunistom od novembra 89 až do roku 2000, kedy bol na návšteve na juhu Talianska a ked´ sa vrátil, hovoril, že už nechce žiadnu demokraciu, žiadny kapitalizmu a že platí " zlatí komunisti". Že si ani nevieme predstaviť ako sme si v socializme kráľovsky žili, keď videl ako žijú obyvatelia na juhu Talianska a keď mu ešte potom vyhodili ženu z roboty pár rokov pred dôchodkomm tak pri každom stretnutí ospevuje socializmus. Predtým volil kádehákov a odvtedy volil SDĽ a teraz SMER
a tiež že už moderátori STVR nebudú obmedzovať v debatách politikov koalície a oponentov opozície v slobodnom vyjadrovaní a nebudú môcť hovoriť len to, čo si moderátori žiadajú a nebudú im moderátori drzo, neslušne a nevyberavým spôsobom skákať do rečí a zastavoať ich a blahosklonne sa tváriť pri vyjadrovaní opozičných politikov
no predsa, že už konečne budú mať prístup do STVR napríklad aj uhríkovci
zrejme teraz sa boja progresívci, že z fondu umenia bude natočený film Progresívny vrah alebo Škola progresívnych vrahov
kedysi sa takéto články nazývali "" Puele Muele
žeby pred ficovou vládou sa našiel niekto , kto by uzavrel dohody s Čínou? To si tresol riadnu kravinu
politika je umenie nemožného, treba aj eurofondy, treba aj presadzovať slovenské záujmy, lebo u EÚ sa stáva žalár malých národov
leyenovej fašistcká politika Bruselu už nemá šancu uspieť
Odporúčame