kedˇ k tejto zbytočnej vojne nemuselo dôjsť
kedˇ k tejto zbytočnej vojne nemuselo dôjsť
kdepak jenom soudruzi z banderovského Kyjeva dělají chybu?
Klempa bol certifikovaný díler amerických farmafiriemm pod vedeckým rúškom
veď to, čo tam vystrájali Jančkárová, Makara, Vargová aj táto nová moderátorska blonďava pipka nemá s objektivitou a pluralitou názorov nič spoločné
keď Kotlár vydá v septembri správu svojej komisie, tak budú chodiť démarše z USA a možno bude aj majdan
to, čo tvrdí dnes Kotlár som čítal v odbornej literatúre krízového riadenia v polovici 80tych rokov ohľadne kovidu, že bol umelo vypestovaný v laboratóriách ako zbraň hromadného ničenia ako bojový biologický prostriedok
Kotlár je v nemilosti opozície a médií , lebo America-..........
to, čo tvrdí dnes Kotlár som čítal v odbornej literatúre krízového riadenia v polovici 80tych rokov ohľadne kovidu, že bol umelo vypestrovaný v laboratóriách ako zbraň hromadného ničenia ako bojový biologický prostriedok
ale podľa tej jeho dnešnej tlačovky vidno, že Kotlár rozumie problému, aj kde je pes zakopaný a preto nechce podpísať dohodu s WHO
luna a prečo si myslíš " že ten najlepší slovenský novinár " ma zdravý rozum? Panebože jeden väčší blud v článku ako druhý. Pelle nebojoval za prijatie medzi eurosocialistov, ale za Ševčoviča a miesto Fica bol len preto, že Fico je predsa maród
čo najviac vadí Šimečkovi a tomu jeho progresínemu ansámblu a opozícii, že už im nebudú padať pečené holuby s eurami do úst, preto všetko čo robí nová vláda je " protiústavné"
što ty za progresívnyj moralist?
svätá prostota, ved na ruskom plyne a rope najviac zarába Amerika
musíš vydržať, ešte nie je všetkým dňom koniec
opäť jedne s primitívnym myslením, zrejme novinár. Kotlár vyhlásil, že kedysi bola pandémia stanovená číslami, percentuálnymi hodnotami počtu zomretých a počtu nakazených, ale to nie je podstatný problém kotlárovho výroku, ktorý ľudia s jednoduchým myslením nepochopili, resp, si ho zle vykladajú. Kotlár hovorí, že je podozrenie, to nebola pandémia, ale vedome a zámerné nasadenie bojového biologického prostriedku umelo vyrobeného v laboratóriách a vypusteného medzi ľudí
Kotlár vyhlásil, že kedysi bola pandémia stanovená číslami, percentuálnymi hodnotami počtu zomretých a počtu nakazených, ale to nie je podstatný problém kotlárovho výroku, ktorý ľudia s jednoduchým myslením nepochopili, resp, si ho zle vykladajú. Kotlár hovorí, že je podozrenie, to nebola pandémia, ale vedome a zámerné nasadenie bojového biologického prostriedku umelo vyrobeného v laboratóriách a vypusteného medzi ľudí
autorko, zrejme tvoj mozoček , resp. jeho kapacity nie je schopný správne vstrebať a pochopiť kotlárov výrok, resp, jeho pointu, keď si to takto vysvetľuješ
Odporúčame