pán politológ Štefančík sa už rok vyjadruje nie ako objektívny politolog, ale ako predajný politický propagandista
pán politológ Štefančík sa už rok vyjadruje nie ako objektívny politolog, ale ako predajný politický propagandista
to by zrejme mala ministerka skrátiť príspevok na RTVS o tie 3 hodiny na mzdy pracovníkov RTVS
mladý človek - hlúpy človek a Šimečka je mladý človek. nechce sa zmieriť s tým, že musí ešte 8 rokov počkať, ak chce vyhrať voľby. Chce vládnuť už zajtra
dôležité je, že Ficovi odpustili Cintula, Šimečka, Matovič, Grohling a Čaputová
to si z nás novinári robia opäť prdéééééééééél, vraj rozkaz na zbombardovanie kachovskej priehrady dal ruský generál. A preto museli sa Rusi stiahnúť o 10 - 15 km späť, lebo ich voda z priehrady topila. Generál tak zasamovraždil ruské vojská pod priehradou
to bude opäť veľa mrtvych francúskych pilotov nad Ukrajinou
baťko pre zvýšenie tvojich vedomostí, aby si bol o niečo múdrejší: tie bombardéry vôbec neopustia Rusko, vyštartujú niekde na Urale. doeltia k Moskve a vypália riadené strely, ktoré sa budú samé navádzať na výfukové plyny tých triskáčov, lebo tie strely letia za horúčavou z motorov.
Zelenskyj vykonal hrdinský čin, mal by dostať metál aj Nobelovú cenu k tomu
tak to budú mať ruské bombardéry s riadenými strelami veľa roboty, budú zostreľovať francúzské stíhačky
veru ostane, opozícia bude po starom vyrýpavať, bude rozvracať a blokovať rokovania parlamentu a schvaľovanie zákonov, ostane všetko v starých koľajách
predčasné voľby neprichádzajú do úvahy, referendum o nich už neexistuje, Čaputová aj fiačanovo advokátske kolégium ich pochovali pod čiernu zem
a predčasné voľby nie sú reálne, musel by ich schváliť parlament a to je veeeeeeeeeľmi nepravdepodobné
bola v tom politika. Kvôli čomu vznikol druhý front, kvôli Rusom, ale nie pomôcť im, ale zabrániť im, aby sa nedostali na Atlantický val, ale najmä zachrániť a oslobodiť Nemcov pred Červenou armádou, preto sa z Čiech aj Nemecka Nemci ponáhľali na západ a vzdávali sa Američanom ako svojím osloboditeľom a taký istý dôvod bol aj zhodenie atómových bômb na Hirošimu aj Nagasaki, lebo Rusi už stáli pred hranicami Japonska.
ale pán prezident sa tam "šponoval" ako páv po boku Čaputovej
na to treba IQ pod 100, písať takého hovädziny, nemá to ani hlavu, ani pätu, úroveň malého Jožinka z pomocnej školy
ja sa divím, že autor, volič progresívnej opozície má obavy o voličov Smeru, že ich Fico sklamal. Nie nesklamal
poprípade môže byť premiérom, ale musí poslúchať, čo mu opozícia nadiktuje, lebo len vtedy bude na Slovensku tá správna demokracia
jediný správny názor podľa politikov opozície a jej prívržencov je, že Fico odstúpi a prenechá vládu Šimečkovi. jedine také riešenie by bolo podľa nich správne
ano podľa Teba mal si zvolať Šimečka a slávnostne mu odovzdať funkciu premiéra, aj oplotená embassy by súhlasila, dokonca aj pani prezidentka
Odporúčame