neviem, či správanie Šimečku a Grohlinga je tým, že majú školy aj tituly aké majú alebo je to od narodenia, dedičné
neviem, či správanie Šimečku a Grohlinga je tým, že majú školy aj tituly aké majú alebo je to od narodenia, dedičné
ale veď tvrdil len holú a skutočnú pravdu, najmä po fó pá so 650 tisíc Slovákmi , ktorého sa prezidentka dopustila tým, že nevyhlásila referendum ako jej to ukladala ústava
toho sa drží Matovič, ved je kresťan, nie?
to by nebol Daniš, ani ho nejdem komentovať, škoda písmen
chlapče kam ty na to chodíš, ved my sme tu dospelí ľudia, ktorí majú svoj rozum, už máme všetci aj občianské preukazy
musia len po kvapkách, lebo ak by ich vozili vo veľkých transportoch, opäť by Ukrajinci hlásili, koľko zabili Rusi civilov a malých detí
také tvrdenia pre detičky z materskej škôlky a pre Naďa
je to taký článok, ako ked´ si pštros strčí hlavu do piesku, také " mackoviny"
dovolím si zodpovedne tvrdiť, že autor článku nie je schopný si uvedomiť, akú hlúposť v nadpise napísal, píše v abstraktnej rovine, ale len hlúposti
takže podľa autora Fico sa mal ospravedlniť Cintulovi, Šimečkovi, Grohlingovi, Matovičovi aj celej opozícii, že si dovolil prekonať a prežiť svoj atentát
tým krížikom povedal oveľa viac, ako ty svojimi 11 slovami
ferro, vždy píše rozumne a múdro, možno s ním len súhlasiť, lebo politiku a chod republiky zabezpečuje vláda, nie bratislavská kaviareň
ak sa pozrieme na reálnu politiku na Slovensku za posledných 5 rokov, tak sme si určite všimli, že uraziť, ponížiť, dostať na kolené, resp, znemožniť, poprípade porušiť ústavu a zákony možno aj pekným slovom
a Kaníka, Dzurinda, Mikloša za to kam priviedli Slovensko na kolená , Fico za tie ich zločiny proti Slovensku a Slovákom veľmi jemne pomenoval
to bude taký vyštudovanec a technický káder ako Štefanec alebo Jurzyca , tí nikdy nič dobrého pre Slovensko nespravil
veľmi dobre si pamätám ako vystupovala Hnazelová v RTVS aj Kovačič v Markíze, obaja neskutočne drzí
ale so zdravým sedliackym rozumom, žiadni kaviarenskí polovzdelaní povaľači z Prešporka
opäť nik nie je podpísaný pod článkom, lebo sú to samé nepravdivé hlúposti, ľudová tvorivosť novinárov
Odporúčame