najhoršie na celom atentáte je, že Šimečkovi sa nesplnil jeho sľub, že urobí všetko pre to, aby Fico premiérom nebol
najhoršie na celom atentáte je, že Šimečkovi sa nesplnil jeho sľub, že urobí všetko pre to, aby Fico premiérom nebol
tých 15 slovenských poslancov skutočne ovplyvní Európu, si ju prebudujú k obrazu svojmu
ale že ten pán Poseroutka, autor článku sa hrdinsky zachoval a nepodpísal sa
keď to tu tak čítam, takže vinný nie je Kovačič, ale Fico
najhoršie na celom atentáte je, že Šimečkovi sa nesplnil jeho sľub, že urobí všetko pre to, aby Fico premiérom nebol
nepíše to Makara či Jančkárová alebo nebodaj samotný Kovačič?
tento článok bude zrejme určený investigatívnemu slovenskému novinárovi menom Santa Franta
neurážaj ma, ja som chodil do školy akurát dve zimy a preto v Bratislave nežijem
bolo cítiť podľa hlasu, že veľmi trpí, že to ešte bude dlhá cesta až bude zdravý, ak bude vôbec úplne zdravý
a potom si koalícia s Majerskýn založia spevácky krúžok a budú nôtiť známu slovenskú ľudovú pieseň pod Kráľovou hoľou : Naša babka s naším dedkom ľúbia chren...
lebo wiezíci a hojsíci už v Bruseli nebudú a nemal by nám kto vybaviť a prihovoriť sa za nás, aby nám tie eurofondy predelili
a tie Vianoce nám nedovolí preložiť Brusel, ak by sme Vianoce preložili, by nám zastavili eurofondy, ale platenie do európskej kasy nám nezastavia, to musíme platiť riadne
oprava: Matoviča
je to veľmi drahý orgán a veľmi zbytočný, lebo nič poriadneho nevymyslia, len samé neskutočné hlúposti, znepríjemňujúce život občanov európskych štátov
Europarlament je taký potrebný pre život obyvateľov európskych krajín, najmä tých malých, ako pápežovi a kardinálom pohlavný orgán na zabezpečenie života ľudstva
veď tí traja koaliční mušketieri by aj išli s Majerským, ale Sereš im nechce dať ani dolár, že vraj to má len pre svojích agentov a dílerov americkej demokracie
prečo ho nepošlú na psychiatriu ako Cintulu, že neručí za svoje správanie?
Bratislava? No jasné, progresívec
prečo mi stále vychádza, že mi niekto zakopol o káble a nemôžem prispievať. To budú nejaké káble demokratické, americké, slobodoslovové
Odporúčame