Danka nechce tam najmä opozícia, lebo by s ňou urobil v parlamente poriadok , by im ukázal, čo je demokracia, že je to "vláda väčšiny" a z toho má opozícia najväčší strach. Opozícia sa teraz tej demokracie bojí ako čert svätenej vody
Danka nechce tam najmä opozícia, lebo by s ňou urobil v parlamente poriadok , by im ukázal, čo je demokracia, že je to "vláda väčšiny" a z toho má opozícia najväčší strach. Opozícia sa teraz tej demokracie bojí ako čert svätenej vody
nechce ho tam najmä opozícia, lebo by s ňou urobil v parlamente poriadok , by im ukázal, čo je demokracia, že je to "vláda väčšiny" a z toho má opozícia najväčší strach. Opozícia sa teraz tej demokracie bojí ako čert svätenej vody
aj mne sa to zdá rozumné, z hľADISKA UDRžANIE PORIADKU V PARLAMENTE A RIaDNéHO CHODU ParLAMENTU, ale koaličná zmluva nepustí
novinári prilievajú s Dankom olej do ohňa a veľa menej chápavých na to skáče hltajú to aj s navijákom
niet o čom diskutovať. Predsedom parlamentu bude Raši a celá koalícia s tým súhlasí
hovädzina ako hrom, propagandistická ľudová tvorivosť novinárov. Putin to tak nepovedal.
ak im obom človek pozrie do očí tak dojem je: veľmi nepríjemní ľudia
za všetky tieto neúspechy EÚ a fakt, že volieb sa najviac obáva samotné vedenie EÚ je výsledkom ich doterajšej politiky neschopnosti zvládať riadiace procesy v únii. Súčasný stav únie v akej sa nachádza EÚ potrebuje generálne zreformovať, aby bola tým čím pôvodne bola keď vznikala - svetovou ekonomickou veľmocou konkurujúcou USA, Japonsku, Číne. V súčasnosti je vedenie EÚ poslušným vazalom USA., nie konkurentom
aký súboj? Situáciu akurát dramatizuje opozícia a novinári. Koaličná dohoda predsa platí a predsedom parlamentu bude Raši
domnievam, sa že veľmi pravdivo zhrnuté, ale tragédiou súčasnosti je, že celý svet speje do svojho konca a niet sily, ktorá by túto "samovraždu sveta" zastavila
keby len novinárov, ale aj opozičných politikov, viď Trump
tie prvky v politike príznačné pre americkú demokraciu už zasiahli aj Slovensko
najhoršie je, že to určite nebude bez následkov do smrti
podľa tvojej progresívnej rétoriky asi má právo držať hubu a skákať ako opozícia píska, lebo je to demokratické
a dokonca si mohli aj urobiť šťastivé a veselé socialistické Vianoce
jemu v banke zvýšili, ale tým ktorý drú od rána do večera na stavbách a v automobilkách sotva
bodaj by nie, keď táto vláda rapídne pridala dôchodcom
a 10 % sú vhodené kamene alebo sneh a ľad na výhybkách
ja už len čakám, kedy konečne zahryznem do chlebíka z originál slovenskej múky a slovenského obilia, lebo to čo nám pekári pečú už 14 mesiacov z ukrajinského obilia sa nedá jesť, ani svine to nežerú
Odporúčame