dosť primítívne, dávať nám Poliakov za vzor
dosť primítívne, dávať nám Poliakov za vzor
Korčok bol americká podržtaška, Kubiš je zdatný a kvalifikovaný odborník na zahraničnú politiku,vlastne opäť sa vracia vláda odborníkov, nie ako za posledné štyri roky kadejakí pobehaji a pobehajky
asi ich pokropil Naď živou vodou
už štátny tajomník Melicher na tom pracuje
vláda mala tlačovku po rokovaní vlády a novinári nechceli veriť faktu, že Nad´ ukázal pred kamerami falzifikát, resp, nejaké zbytočné papiere, keď hovoril o odbornej a právnej analýze, lebo na MO SR žiadna analýza neexituje. Ak by bola , nakoľko sa jedná o výzbroj armády SR, preto by musela mať najprísnejší stupeň utajenia, čo by bolo zaevidované v prísne tajnom protokole utajovaných písomností a tieto možno skartovať až po 10 rokoch
novinári sú skutoční hlupáci, pôsobiaci veľmi negramotne a hlúpo ak človek počúva ich otázky na tlačových besedách koalícia, bývalej opozície. Aj teraz mala vláda tlačovku po rokovaní vlády a novinári nechceli veriť faktu, že Nad´ ukázal pred kamerami falzifikát, resp, nejaké zbytočné papiere, keď hovoril o odbornej a právnej analýze, lebo na MO SR žiadna analýza neexituje. Ak by bola , nakoľko sa jedná o výzbroj armády SR, preto by musela mať najprísnejší stupeň utajenia, čo by bolo zaevidované v prísne tajnom protokole utajovaných písomností a tieto možno skartovať až po 10 rokoch
milovník Fica, musíš prepáčiť, že preruším s tebou debatu, lebo ja s hlupákmi, ktorí sú nekoštruktívní a polohgramotní nedebatujem, debatujem akurát s rozumnými a múdrymi ľuďmi
súdruhom si oslovuj svojho fotra, za to, že ťa nedokázal vychovať k slušnému správaniu a že nespravil z teba slušného človeka
zrejme podľa tvojej rétoriky to čo národ nahromadila a vybudoval za socializmu nerozkradli ponovembroví privatizéri a vtedajší vládcovia " za babku " a za niečo čomu sa hovorí provízia za predali svojím a do zahraničia. Až po privatizácii sa stal Mikloš najbohatším Slovákom a Dobe si pomohli aj Malchárek, Fígeľ a ostatní
ja sa domnievam, že autor "husákové deti" nahodil len ako pointu, nie ako vzorku obyvateľov, resp. občanov
práveže ten tvoj smerohlasák nariadil okamžite opatrenia podľa pandemických plánov a tým zabránil "dovozu" kovidu zo zahraničia, čo jeho nástupca Matovič s Krajčím zrušil a tým dal kovidu zelenú
za socializmu chodili Poliaci k nám
do Poľska sa chodí od NEŽNEJ revolúcie
môžem spomenúť konkrétny prípad z minulého týždňa. Bol som v Žiline v autoservise s autom , aby mi ho pripravili na STK aj urobili STK. nakoľko to bola záležitosť na niekoľko hodín a mali tam stoličky so stolíkmi, aby si návštevníci servisu mohli sadnúť a počkať. Pri jednom stole boli voľné dve miesta, kde sedeli dv mladí manželia. Obaja sklonení nad mobilmi a celý ten čas ako tma sedeli ťukali do mobilov. Podľa auta aké mali bolo poznať, že sú na tom finančne dobre i kedˇ on vyzeral oblečený ako vzor mladého slovenského podnikateľa, krátke nohavice a tričko bez goliera so smrtkou na prsiach. Prišli sme k ním slušne pozdravili a oslovil som ho slušne či majú voľné, miesta a či si môžme prisadnúť. Ani neodzdravili, len on mávol rukou, zrejme dávajúc posunkom že si môžme prisadnúť. Ked´ odchádzali, lebo boli vybavení skôr len sa zdvihli a odišli bez toho, aby čo len zamručali či Zbohom či Dovidenia. To je zrkadlový obraz odchovanca kapitalizmu, progresívne preškoleného voliča
americký progresívny miništrant , poď od Čadce na horné Kysuce a spočítaj koľko je tu pracovných príležitostí a koľko ich bol za socializmu. Ty si chváliš, lebo si bol policajt, máš slušný dôchodok a čo sa ti najviac páči na kapitalizme, že tvojmu synovi sa darí v podnikaní
dnes je drôt odstránený a 400 tisíc Slovákov môže slobodne prekročiť hranice a ísť vytierať na západ zadky nevládnym seniorom, resp. tam robiť podradného gasterarbajtera
zreteľne tu v debate poznať kto je z Bratislavy a okolia , kto je Slovák, žijúci na Slovensku, lebo tí prví sa domnievajú, že len Bratislava je Slovenako, čo nie je pravda
ty si len raz múdry chlapec, ak v JP zavedú sociálny Zákonník práce, tak bude na Ukrajine mier, Toto je jediný problém ktorý bráni mieru na Ukrajine
nie, ale lovci veľrýb v amazónskych pralesoch
zrejme moc veľký odborník na pandémie nebude , lebo hlavný " primas" pri riešení kovidu mal byť infektolog, ostatní mali byť len ako odborní poradcovia premiéra v komisii sťa predsedu Bezpečnostnej rady štátu. Nemá význam opakovať sa kde a aké chyby urobili Matovič, Heger, Krajčí , Mikas a ďalší
Odporúčame