zrejme si autorka článku namýšľa, že poslanci, resp. ich asistenti sú povinní čítať jej meily, dokonca jej odpovedať na ne
zrejme si autorka článku namýšľa, že poslanci, resp. ich asistenti sú povinní čítať jej meily, dokonca jej odpovedať na ne
ústava SR hovorila vtedy, že prezident má vyhlásiť referendum a ona ho nevyhlásila, zrejme to bola taká vopred uzatvorená dohody s fiačonovýmn advokátskym kolégiom, ktoré tiež porušilo ústavu. Od decembra 21, kde koalícia zmenila ústavu už by ústava porušená nebola
to by musel absolvovať najskôr " odborné" serešpeškolenie
tiež verím, že si nájdu miesto v takej frakcii, aby boli lobbovať pre Slovensko, nie Slovensko ničiť a škodiť mu ako to robia progresívci
určite od únie nechceme za tie peniaze, ktoré tam vkladáme také "dôležité a potrebné veci" pre rozvoj Slovenska ako pešie zóny, cyklotrasy, rozhľadne, nútené chránené územia, nútené chránené mnohé druhy zvery ako medvede, vlci, raticová zver,korytnačky , sysle, bobry a čojaviem čo ešte
je to v politike niečo ako u nás Matovič
Maceon je viac špekulant a certifikovaný chytrák ako významný a múdry politik
prečo si myslíš, že Kotlár je hlúpy, ak by si nebol ty hlúpy, tak uvedieš konkrétne dôvody prečo je Kotlár hlúpy
WHO za pandémie totálne zlýhala, prejavila hrubú neodbornosť a nezodpovednosť ako naša vláda v čase pandémie.
pán minister aj premiér za pandémie totálne zlýhali, preukázali svoju neschopnosť a nevedomosť. Ich manažérska činnosť pri riadení pandémie na úrade vlády spočívala v otvorení “ troškovej trezoru“ na úrade vlády. vytiahnúť z neho zložku “ Plány činností po napadnutí bojovými biologickými prostriedkami“, hovorov zvané pandemické plány a bod po bode tieto plány uvádzať do reálu, , ako to urobil premiér Pellegríni. To isté mal urobiť aj pán minister Krajčí , vytiahnuť z trezoru na svojom odbore krízového riadenia “ Plány činností po napadnutí bojovými biologickými prostriedkami“ a okamžite ich realizovať do praxe a nemohlo by sa stať, aby sa v zdravotníckych zariadeniach miešali nakazení so zdravými a prenášali nákazu na zdravé osoby a zdravotnícky personál
uvedený prípad možno porovnať z právneho hľadiska s matovičovoľbami v osadách
autorka si zrejme neuvedomuje, že čitala české sci-fi na prelome 20 - 21. storočia
zrejme preto, že Matovič nedal sľúbenú päťstovku
Rusko nechce nad Ukrajinou vyhrať, Rusko chce akurát udržať si tie územia,ktoré okupovalo
ja mám skôr pocit, že lesy na Slovensku vyrúbali kvôli kalamitám, ktoré sa po celom Slovensku začali širiť z Tatier, len preto, že po veternej kalamite tzv. ochranári zabránili odviezť popadané smreky, preto ak použijem rétoriku autora musím napísať zabi ochranára, zachrániš slovenské lesy , vodu aj ušetríš veľa prostriedkov z rozpočtu ministerstva životného prostredia, po lopate povedané zabrániš bezbrehému tunelovaniu týchto finančných prostriedkov
SMER volili dokonca všetci nevinní, síce neodsúdení, ale zatvorení " do basy" čurillákmi a lipšicmi", pretože na ních ukázal prstom Igorko
súhlasím s autorom ,mám dojem, že úplne všetko od základu sa zmenilo za posledných 30 rokov, že nastúpilo niečo čo "husákové deti" nepoznali a čo opäť väčšine národa vstupuje do života v celom jeho spoločenskom spektre
konečne niečo rozumné po miklošovom zrušení tejto odpočitateľnej položky pre pracujúcich dôchodcov. Milionárom, aj dobre zarábajúcim ju ponechal, ale dôchodcom majúcim väčší dôchodok ako 300 E
ak to zjednoduším a sprimitivizujem , tak voľby vyhrali bratislavské pánčatá a čo znamená výraz pánča, to nemusím detailne rozoberať, lebo ak by nevyhrali by sa pánčatá "hádzali o zem" a zúrivo kopali nohami
ja sa skôr domnievam, že autorka článku sa nepozrela na volebnú účasť v Bratislave a ostatných regiónoch Slovenska kde považujú EÚ, ale najmä celú bruselskú byrokratickú kamarilu za úplnú zbytočnosť
Fiala nikdy na to nemal, aby bol premiérom a tak aj situácia v Česku vyzerá, vlastne aj posledné parlamentné voľby Vyhral Babiš, len všetci sa spojili proti nemu a bol v menšine
Odporúčame