jediný, kto je s vojnou spokojný a ryžuje na nej je Zelenskyj
jediný, kto je s vojnou spokojný a ryžuje na nej je Zelenskyj
nie je za mier, ale je totálne slepý a hlúpy, ked nevidí skutočnú realitu a nevie, že aj zajtra je deň, aj zajtra budú potrebovať Ukrajinci, slnko , vodu, teplo a mať čo jesť, lenže nič z toho mať nebudú
a prídu aj mimozemšťania a na Ukrajine a v Donbase zavládne svetový mier
Súčasná banderovská Ukrajina nikdy nebude politickým spojencom Číny, lebo bude vazalom USA
aby sa znášali si pozvú na pomoc oplotenú embassy , aby im vydávala inštrukcie
oveľa lepší ako neschopný Valášek
aj takto sa dá prekryť vlastná neschopnosť politikov........lebo Rusi, lebo Putin, ale ľudia nie sú hlúpi , vedia čítať aj písať a dokonca aj počítať, ž to takýmto neschopným politikom vo voľbách spočítajú
Dankovi sa želanie môže splniť, bude predseda parlamentu, bude to Raši
pamätám si za socializmu, po meste v parkoch sedeli na lavičkách dôchodcovia a krátili si čas debatovaním spomienkami, prečítali si na lavičke noviny a pod. Dnes tam žiadne lavičky nie sú, lebo na ních vylihovali a prespávali bezdomovci, postojačky debatovať sa im nedá, lebo nevydržia dlho stáť, takže musia sedieť doma.....
problémom týchto debát je, že ich moderátori a Jančkárová dvojnásobne ak si pozve do Tv debaty hosťa ,nemá si dovoľovať drzo naňho vyskakovať a oponovať mu v názoroch a presadzovať pri ňom svoje názory, ak vypovie niečo, čo sa jej nepáči, takže vždy je chyba na moderátoroch a novinároch. Novinári nemajú úctu, rešpekt ,slušné jednanie , ani kultivované vystupovanie k ich " nemilovaným" politikom . Skôr to ich jednanie pripomína, že moderátori s nimi jednajú ako so svojími slúžkami, resp. sluhami
dokonca ústavný súd konštatoval, že premiéri pri pandémii porušili ústavu a viaceré zákony, že absolútne neriešili pandemické opatrenia ako predsedovia Bezpečnostnej rady štátu, ale " hodili to" na rôzne komisie, ktoré podľa zákona nemali právomoci a na Mikasa, ktorý to riešil vyhláškami v rozpore s ústavou a zákonmi SR
mala vydať odborné pokyny - vydať preventívne opatrenia, ktoré treba okamžite realizovať v čase pandémie
Bača tvoje tvrdenie si môžeš dovoliť tvrdiť, až keď po personálnych zmenách uvidíš v RTVS len koaličných, nie opozičných politikov , nie ako to bolo doteraz, že opoziční politici, najmä z neparlamentných strán vôbec nemohli vystúpiť v RTVS, boli diskriminovaní , ale progresívci tam vystupovali stále, napriek tomu, že neboli v parlamente
zrejme si autorka článku namýšľa, že poslanci, resp. ich asistenti sú povinní čítať jej meily, dokonca jej odpovedať na ne
ústava SR hovorila vtedy, že prezident má vyhlásiť referendum a ona ho nevyhlásila, zrejme to bola taká vopred uzatvorená dohody s fiačonovýmn advokátskym kolégiom, ktoré tiež porušilo ústavu. Od decembra 21, kde koalícia zmenila ústavu už by ústava porušená nebola
to by musel absolvovať najskôr " odborné" serešpeškolenie
Odporúčame