zastavme ich bratia, ved´ sa oni stratia....... Slováci ožijú......
takže podľa Šimečku, vlastne tu i nič nejde, skutok sa akože nestal a škoda sa tým zaoberať , Fico si je na vine sám.
milujúci Ficko , príspevok hodný malého Jožinka z V.B. ľudovej školy, kde malý Jožinko chodil do školy len tri zimy. Mal by si si preštudovať Vojenskú doktrínu USA, Vojenskú doktrínu ZSSR a vojenskú doktrínu Ruska a pochopil by si odpoveď na svoju otázku
zrejme preto, lebo Ruska nepokračuje ďalej na západ Ukrajiny, ale len odráža ukrajinké útoky v obsadenom území. Veď samotný Putin sa na začiatku okupácie vyjadril, že ak by chceli, za tri týždne sú v Kyjeve, ale nechú ničiť civilné obyvateľstvo
zrejme paragraf 363 už nebude potrebné používať, lebo už nebudú na nevinných ľudí uvalené väzobné stíhania , len na základe vyjadrenia kajúcnikov, že niekde niečo počuli........
a Čaputová a Valášek boli z americkej playboyskej strany?
ale veď nikto niť neruší, akurát sa premaľuje firma ako to urobil Krajcer a prebehnú personálne zmeny ako to urobil Krajcer
domnievam sa, že pán ekonóm Pavelka je mimo, vzniknuté problémy za matovičovlád opäť by riešil po matovičovsky a to nie je ono
domnievam sa, že až teraz sa skutočne začne niečo stavať. Ak by neprišla matovičovláda, hrubá stavba na Rázsochách by už stála
domnievam sa, že Ak by to bol Danko, tak Matovič aj Pročko by už boli zopárkrát vyvedení zo sály ochrankou, čím by sa zvýšili politická kultúra parlamentu
domnievam sa, že nepovalí, lebo rešpektuje koaličnú zmluvu
z čisto pragmatického hľadiska viem, že ten post patrí Hlasu, ale jediný Danko by dokázal škrípnuť opozíciu, aby nevystrájala v parlamente to, čo doposiaľ, Danko by im strihol krídla a nedal by im šancu takto vyskakovať a blokovať parlament ako im to dovolil Pellegríni
toto môže pre Ukrajinu zle dopadnúť
Dunaj v Bratislave? A načo je tam potom Vallo?
tam nemajú Fiačana a Čaputovú, takže referendum bude
+++++++++++++++++++++++
už to nikdy ústavoprávne a demokraticky na Slovensku nebude ako bolo celých 30 rokov. Už to fiačani a Čaputová totálne zakopali to tej najhlbšej zeme.Už vypustili džina s fľaše a nik ho už dnu nedostane
šák Mikulec má na to protiústavnú, protizákonnú inkvizičnú komisiu
Odporúčame