a urobiť to ako urobili v Bulharsku. Zobrať palice, lopaty, koly a vyhnať vládu až za Dunaj
a urobiť to ako urobili v Bulharsku. Zobrať palice, lopaty, koly a vyhnať vládu až za Dunaj
určite dá ako prvý, ak vláda okamžite odstúpi
ale od ktorej päťročnice to budú mať, pán minister nepovedali
soudruzi z oľajno budú mať problém vyplácať nejaké 13. dôchodky alebo valorizácie, keď pani Leyenová im veľkodušne refundovala náklady na Ukrajincov vo výška 16 miliónov Eur, ale vláda už na nich vynaložila zrejme stovky milionov Eur
čo si pamätám ako vôbec prvého Imrecze / a to ešte nebol kajúcník/ obvinil Mikulca. Ale zrejme toto sa neráta. Ráta sa len to, koho určí Matovič a Mikulec
Leyenová už rozkázala "větru, dešti"
Leyenová už rozkázala "větru, dešti"
zastropovanie cien energií sme tu už mali. Ministerstvo aj URSO ceny zastropovali, ale distribútori si začali účtovať rôzné fixné, režijné a prevádzkové náklady a výsledkom bol zvýšené ceny na faktúrach
ak to pôjde takto ďalej s vládou aj pani prezidentkou , tak máme obrovskú šancu sa stať kadibúdkovou republikou
pán Šípoš sú neohrabaný, neotesaný hlupák. Učiteľ, no čo už?
smiešny mi pripadal včera v debate s Ficom Boriko Kollár. Keď hovoril o
opatreniach vlády, akú by mala vláda poskytnúť pomoc občanom ,
podnikateľom firmám, aby zmiernila tvrdosť dopadu na nich vplyvom
zdraženia energií, tak človek mal pocit, že nie je príslušník vládnej
koalície , ale je opozíčník, podľa termínov aké používal, vláda by
,mala, vlády musí, bude potreba, všetko v neprítomníku a v budúcom čase
smiešny mi pripadal včera v debate s Ficom Boriko Kollár. Keď hovoril o
opatreniach vlády, akú by mala vláda poskytnúť pomoc občanom ,
podnikateľom firmám, aby zmiernila tvrdosť dopadu na nich vplyvom
zdraženia energií, tak človek mal pocit, že nie je príslušník vládnej
koalície , ale je opozíčník, podľa termínov aké používal, vláda by
,mala, vlády musí, bude potreba, všetko v neprítomníku a v budúcom čase
smiešny mi pripadal včera v debate s Ficom Borisko Kollár. Keď hovoril o
opatreniach vlády, akú by mala vláda poskytnúť pomoc občanom ,
podnikateľom firmám, aby zmiernila tvrdosť dopadu na nich vplyvom
zdraženia energií, tak človek mal pocit, že nie je príslušník vládnej
koalície , ale je opozíčník, podľa termínov aké používal, vláda by
,mala, vlády musí, bude potreba, všetko v neprítomníku a v budúcom čase
oni , pani prezidentka vedia ako na to, aby nič nebolo
smiešny mi pripadal včera v debate s Ficom Boriko Kollár. Keď hovoril o opatreniach vlády, akú by mala vláda poskytnúť pomoc občanom , podnikateľom firmám, aby zmiernila tvrdosť dopadu na nich vplyvom zdraženia energií, tak človek mal pocit, že nie je príslušník vládnej koalície , ale je opozíčník, podľa termínov aké používal, vláda by ,mala, vlády musí, bude potreba, všetko v neprítomníku a v budúcom čase
smiešny mi pripadal včera v debate s Ficom Boriko Kollár. Keď hovoril o opatreniach vlády, akú by mala vláda poskytnúť pomoc občanom , podnikateľom firmám, aby zmiernila tvrdosť dopadu na nich vplyvom zdraženia energií, tak človek mal pocit, že nie je príslušník vládnej koalície , ale je opozíčník, podľa termínov aké používal, vláda by ,mala, vlády musí, bude potreba, všetko v neprítomníku a v budúcom čase
nevrátili, až Červená armáda nás oslobodila
ten je skutočne korunovaný
ten je skutočne korunovaný / z vôle matoviča/
v 39. Poliaca vtrhli aj na Slovensku a zabrali časť Kysúc skoro až po Čadcu
Odporúčame