nebyť nevedomých hlupákov v oblasti voličstva, tak by takí politici, akých máme teraz nevládli
nebyť nevedomých hlupákov v oblasti voličstva, tak by takí politici, akých máme teraz nevládli
u pani prezidentky sa čím ďalej prejavuje viac a viac politický, aj právny amaterizmus. Možno , že tam je cez tú uhlíkovú stopu, o tom by ešte niečo len vedela
podľa výroku pani prezidentky z minulého roka aj ústavného súdu žiadne referendum nie je možné. Možno ešte tak referendum s otázkou: "Súhlasíte, aby poslanci parlamentu mohli na Veľkú noc polievať pani poslankyne francúzskou kolínskou značky Play boy"? Takáto otázka by prešla aj u pani prezidentky, aj u ústavného súdu
keď ani 22 rokov nebolo takej neschopnej vlády
aj tu platí známe české príslovie: ševče, drž se svého kopyta"
v prípade pani Leyenovej platí známe slovenské príslovie: neodborník, hotový kat. A to katovanie cítime všetci
tiež som mal pocit, že pani prezidentka už vyriekla svoj ortieľ s referendom a pripravuje už verejnosť na to, že predčasné voľby nebudú
môže Fico skladať otázky ako chce, keď ústavný súd rozhodol aj prezidentka, že referendum nesmie byť, tak nebude dokonca to parlament potvrdil v decembri zmenou ústavy, aby dal dodatočne ústavnému súdu aj prezidentke za pravdu. Takže petičné hárky na referendum boli o VOZE a ústavnú súd aj prezidentka vydali rozhodnutie o KOZE
tiež som mal pocit, že pani prezidentka už vyriekla svoj ortieľ s referendom a pripravuje už verejnosť na to, že predčasné voľby nebudú
Janka Kuciaka som čítaval dennodenne temer tri roky . Písal neskutočné hlúposti , vlastne ako všetci Aktualiťáci. Je mi ľúto, rodičov Janka Kuciaka, lebo po vyjadreniach a názoroch jeho otca konštatujem, že je to čestný a poctivý chlap
veľkú úlohu v tom hrá aj povesť o svätoplukových troch prútoch. Ak by česká , slovenská a poľská vláda nekolaborovali s nepriateľmi Maďarska a V 4 by bola jednotná, by situácia v Európe, aj s Ukrajinou bola bola úplne iná. Ukrajina by určite nebola tak zdevastovaná a zničená
lipšici majú 50 % podiel na tom, že Slovensko nie je právny štát
gauneri budú vždy len gaunermi a ak je vrchní prchni gauner , jeho služobníci sú dupľovo
lipšici si sami vytvárajú svoju reputáciu svojou činnosťou a konaním
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++
len nerozumiem tomu, prečo sú utečenci z Afriky a Ázie ak prídu k nám diskriminovaní ako podradní, druhoradí utečenci oproti Ukrajincom, že nepoužívajú tiež také isté výhody . A tí Via Iurisi a rôzné iné tie serešspolky mlčia, nekonajú
Odporúčame