v tomto prípade totálne zlýhava pani prezidentka. Nakoľko parlament nebol schopný otvoriť rokovanie už ho mala rozpustiť a vyhlásiť predčasné voľby. Takto zámerne a vedome predlžuje vládnu krízu
v tomto prípade totálne zlýhava pani prezidentka. Nakoľko parlament nebol schopný otvoriť rokovanie už ho mala rozpustiť a vyhlásiť predčasné voľby. Takto zámerne a vedome predlžuje vládnu krízu
v tomto prípade totálne zlýhava pani prezidentka. Nakoľko parlament nebol schopný otvoriť rokovanie už ho mala rozpustiť a vyhlásiť predčasné voľby. Takto zámerne a vedome predlžuje vládnu krízu
dúfam, že už čurilláci budú mať nafasovanú krištáľovú guľu , z ktorej vyveštia, koľkože to tých zločineckých skupín ten Gašpar založil
to zrejme Putin poslal svojich agentov, to vôbec neboli Slováci
podľa teba zrejme národ sú bratislavskí kaviarenskí povaľači a najmä tí, čo jej píše tie tliachaniny, ktoré len prečíta
serešovskej klike aj bruselským proamerickám bábkam vadí Babiš, takisto ako Orbán, Fico, preto robia všetko preto, aj ich kriminalizujú,a by ich podstavili z politiky
nestačí mať plné ústa demokracie a slobody, ale k vlastnému národu sa obracať zadkom, nerešpektovať želania národa.......... preto ten piskot, národ nezabúda, národ pamätá...
ale veď to len pískali, nemali v rukách ani palice ani lopaty
utečencov , ženy s deťmi bude živiť Európa, no nebojuj ako Ukrajinec, keď dostávaš žold 2 500 dolárov. Šák to im platíme aj my z celej EÚ, aj Zelenskyj si niečo z toho uleje na svoje účty
a po ních potopa
ale šák Zelenskyj je národný hrdina, keď sa hrdinsky postavil na odpor Putinovi, ale zelený mužíček pohol rozumom a ženy a deti posiela do Európy, nech ich Európa živí a pre chlapov v armáde mu posiela žold USA a celá EÚ. No nebojuj ako Ukrajinec, ak ti platia mesačne 2 500 dolárov
pánečku, ty si len múdry chlapec. Vinný bude asi Stalin, Cbruščov , Brežnev, a Husák a Putin . Heger, Sulík, Matovič, Čaputová sú úplné neviniatka
však stále platí aj v EÚ: rozkážeme větru, dešti...."
ale my sa báť nemusíme, lebo náš minister obrany pevne stojí ako pevná nedobytná hradba na strane mieru a tým ochráni nielen nás, ale aj svetový mier
ale my sa báť nemusíme, lebo náš minister obrany pevne stojí ako pevná nedobytná hradba na strane mieru a tým ochráni nielen nás, ale aj svetový mier
len nerozumiem tomu, prečo teraz v Šaštíne, keď privítal Zvolenský pani prezidentku niektorí prítomní veriaci pískali
tak to dopadá, ak v demokracii príslušným zodpovedným vedúcim zodpovednosť k vlastnému národu, rozum a svedomie chýba
neschopní hlupáci akurát hlúpe nariadenia a smernice vydávajú
pokiaľ hovoríš o Slovákov, tak s tebou súhlasím akurát v tom, že vďaka ich nerozumu a nevedomosti máme vládu a prezidentku takých akých máme
Odporúčame