fotila sa na nelietajúcom koberci, za noci silných úkladov....
fotila sa na nelietajúcom koberci, za noci silných úkladov....
po protiústavnom extemporé pani prezidentky aj ústavného súdu sa môžu Slováci navždy s referendami rozlúčiť
vďaka tomu, že si s ústavou pani prezidentka aj ústavný súd vytreli zadok, už žiadne referendum nikdy nebude
tiež sa domnievam, že ak by bol prezidentom Trump, dnes žiadna vojna na Ukrajine nie je
v dnešnej "demokratickej" spoločnosti domnievam sa tieto autorove slová sú skôr hádzaním hrachu o stenu, najmä ak sa jedná o hudbu skladateľov , ktorých spomína v článku. Táto demokratická spoločnosť upadá nielen morálne, ale i hodnotovo, teda i kultúrne. Láska k hudbe sa musí vstrebávať Homo sapiens už od detského veku a v tomto smere sme krajinou a nielen my nevycválaných barbarov. Ja to zakorenené v podstate samotného spoločenského systému, aký u nás vládne, kde slušnosť, inteligencia, kultivovanosť sa akosi nenosí, nemá šancu.
Na prípad v sobotu upozornila aj prokuratúra Charkovskej oblasti, podľa ktorej na stanici dochádzalo k „neľudskému mčeniu“. Okupanti použili starý ruský poľný telefón s generátorom, na ktorý pripojili elektrické káble, ktorých konce pritlačili na vypočúvané obete.
tak toto skutočne zdravý rozum nevymyslý, na to treba riadného d.e.bi.la
Wolodymyr Dristačenko opäť drístal
už dlhšiu dobu je to so spravodajstvom RTVS úplne v pr.d.el.i
dôležité je ako duševne postihnutému položíš otázku: Ak sa ho spýtaš podpisoval si? Tak odpovie ano podpisoval. Ak so spýtaš nepodpisoval si? Tak odpovie, nie nepodpisoval.
chybou je, že Nemecko a Francúzsko zlýhavajú v tomto procece, že pomáhajú USA likvidovať ekonomiku EÚ , podrobiť si a urobiť vazalov z krajín bývalého východného bloku že vlastne EÚ už neslúži tomu účelu, kvôli ktorému vznikla. Pôvodne , keď zakladal generál de Gaule Európske hospodárska spoločenstvo mala to byť hrádza a konkurencie ekonomike USA, ale dnes nemeckí a francúzskí lídri urobili z EÚ slúžky USA.
chybou je, že Nemecko a Francúzsko zlýhavajú v tomto procece, že pomáhajú USA likvidovať ekonomiku EÚ , podrobiť si a urobiť vazalov z krajín bývalého východného bloku že vlastne EÚ už neslúži tomu účelu, kvôli ktorému vznikla. Pôvodne , keď zakladal generál de Gaule Európske hospodárska spoločenstvo mala to byť hrádza a konkurencie ekonomike USA, ale dnes nemeckí a francúzskí lídri urobili z EÚ slúžky USA.
chybou je, že Nemecko a Francúzsko zlýhavajú v tomto procece, že pomáhajú USA likvidovať ekonomiku EÚ , podrobiť si a urobiť vazalov z krajín bývalého východného bloku že vlastne EÚ už neslúži tomu účelu, kvôli ktorému vznikla. Pôvodne , keď zakladal generál de Gaule Európske hospodárska spoločenstvo mala to byť hrádza a konkurencie ekonomike USA, ale dnes nemeckí a francúzskí lídri urobili z EÚ slúžky USA.
chybou je, že Nemecko a Francúzsko zlýhavajú v tomto procece, že pomáhajú USA likvidovať ekonomiku EÚ , podrobiť si a urobiť vazalov z krajín bývalého východného bloku že vlastne EÚ už neslúži tomu účelu, kvôli ktorému vznikla. Pôvodne , keď zakladal generál de Gaule Európske hospodárska spoločenstvo mala to byť hrádza a konkurencie ekonomike USA, ale dnes nemeckí a francúzskí lídri urobili z EÚ slúžky USA.
chybou je, že Nemecko a Francúzsko zlýhavajú v tomto procece, že pomáhajú USA likvidovať ekonomiku EÚ , podrobiť si a urobiť vazalov z krajín bývalého východného bloku že vlastne EÚ už neslúži tomu účelu, kvôli ktorému vznikla. Pôvodne , keď zakladal generál de Gaule Európske hospodárska spoločenstvo mala to byť hrádza a konkurencie ekonomike USA, ale dnes nemeckí a francúzskí lídri urobili z EÚ slúžky USA.
ľuďom a všetkým krajinám vo svete sa otvárajú oči a začínajú poznať skutočnú pravdu, že zárukou mieru, stability a prosperity nie sú fašistické režimy ale Rusko a Čína
to prišiel akurát ďalší matovičochytrák a sulíkochytrák
ak nebudú mať výrobné firmy dostatok cenovo prístupných energií, žiadne úsporné opatrenia ich nezachránia. Výrobné firmy nie sú štátne orgány a organizácie, ani parlament a dokonca ani europarlament nie
v Rusku majú aspoň právny štát. Tam rozhoduje súd o zrušení nežiadúcich médiií, cenzúre a pod. U nás o tom rozhoduje v rozpore so zákonom ústavou určená nejaká nedefinovateľná matovičokomisia
v tomto prípade totálne zlýhava pani prezidentka. Nakoľko parlament nebol schopný otvoriť rokovanie už ho mala rozpustiť a vyhlásiť predčasné voľby. Takto zámerne a vedome predlžuje vládnu krízu
Odporúčame