len nerozumiem tomu, prečo sú utečenci z Afriky a Ázie ak prídu k nám diskriminovaní ako podradní, druhoradí utečenci oproti Ukrajincom, že nepoužívajú tiež také isté výhody . A tí Via Iurisi a rôzné iné tie serešspolky mlčia, nekonajú
len nerozumiem tomu, prečo sú utečenci z Afriky a Ázie ak prídu k nám diskriminovaní ako podradní, druhoradí utečenci oproti Ukrajincom, že nepoužívajú tiež také isté výhody . A tí Via Iurisi a rôzné iné tie serešspolky mlčia, nekonajú
ak Zelenskyj je hrdina, potom Beneš bol zradca, aj Dubček a Svoboda v 68.
veď to je v demokracii bežné a normálne, že sa volia mačky vo vreci a nielen v mestách, ale dokonca i v parlamente aj prezidentských voľbách
veď počujeme od pánov Hegera, Matoviča, Lengvarské, že to budú riešiť, že sa budú tým zaoberať, že to plánujú , aj že to mali v programovom vyhlásení a preto zasadne aj koaličná rada a bude to riešiť, akurát nič s tým nerobia a zdravotníctvo nám už spadlo na dno priepasti za posledné dva roky
táto vláda slovenské zdravotníctvo totálne pochovala. To už ani nie je ucelený pacientom a chorým slúžiaci systém, ale len nejaké nedefinovateľné torzo zdravotníctva
referendum aj tak žiadne nebude a ak , tak len také pro forma, či možno poliať poslancov a poslankyne aj mimo Veľkú noc. Pani prezidentka aj s fiačanovým advokátskym kolégiom už nejakú habaďuru na národ vymyslia
parlament bude fungovať ako doposiaľ, ved´ aj oni si chcú ešte užiť korýtka do konca volebného obdobia
to by Amíci nezarobili, potrebujú zvýšiť HDP, americká ekonomika krachuje
nech vláda zriadi pre nich výdajne peňazí na hranici, prídu raz za mesiac , nafasujú si svoj žold , pardon soclálnu výpomoc , a idú domov a nevstúpia na Slovensko
preto ich treba čím viac privítať a presunúť na Slovensko
hovorí ti niečo výraz DIALEKTICKÁ JEDNOTA? V tomto prípade sa prejavila dialektická jednota ústavného súdu a pani prezidentky. Nože si pozri hlavičku vtedajších petičných hárkov / referendum o predčasných voľbách/ a výrok ústavného súd aj pani prezidentky / uznesenie o skrátení volebného obdobia poslancov parlamentu/
môže niekto pochopiť, že za plynovej krízy na Slovensku , kedy nám Ukrajina kradla ropu a vláda musela vyhlásiť núdzový stav a odstaviť všetky podniky a fabriky na Slovensku a za to sme dodávali Ukrajine plyn reverzom, samozrejme grátis, lebo Brusel si tak žiadal. V tomto roku nám Ukrajina zvýšila ceny za tranzit plynu aj ropy na Slovensko a naša vláda im za to z veľkej vďačnosti pomáha , že nás okrádali a posiela im obrovské čiastky na chod vojny aj živíme im státisícovú armádu uprchlíkov. Samozrejme všetko na úkor naších občanov, na ktorých vlády zvysoka kašle a derie z " ních kožu"
mojej babke , nemeckí slušáci ,vojaci Wehrmachtu vypálili bačoviská /obytný dom , hospodárske budovy/ s dobytkom, /kravy, svine/, kone ukradli a dvoch strýkov odviedli do koncetráku a ľudia, ktorí to videli, hovorili, ako ich počas cesty bili a tlkli pažbami
domnievam sa, že pani prezidentka opäť spolu s ústavným súdom zrežírujú nejakú "habaďuru" aby z predčasných volieb nič nebolo
prísť občania môžu až keď ho pani prezidentka VYHLÁSI tak, ako v petičných hárkoch je to požadované, nie čo zmení ústavný súd, lebo z referenda bude jedna veľká obrovská sranda
aj Navaľnyj protestoval, aj Cichanovská aj Čaputová
tak po poslancovi petrohrradského pouiličné výboru číslo 5 sa hlásia proti Putinovi ďalší pouliční poslanci z iných miest
Babiš sa vlastne ničoho protiprávneho nedopustil vedˇ má na to štáb advokátov, ktorí vedia ako všetky operácie prevádzať v rámci zákona. Akurát sa našli neprajníci a závistlivci tzv. kompovia a kompy ako u nás, ktorí z toho vykonštruovali kauzu
Odporúčame