ved´ je to na smiech, ak súd aj prokurátor žiada ako svedka babišovho nesvojprávneho syna a o toto svedectvo sa chce opierať. Už to tam majú domordované ten právny štát ako na Slovensku
ved´ je to na smiech, ak súd aj prokurátor žiada ako svedka babišovho nesvojprávneho syna a o toto svedectvo sa chce opierať. Už to tam majú domordované ten právny štát ako na Slovensku
a ústavný súd vydá uznesenie, že referendum byť nemôže, lebo občania nie sú uvedení v ústave. Treba zmeniť ústavu a doplniť tam občano. A ak aj zmenia ústavu a doplnia tam občanov, potom sa advokátskemu kolégiu pána Fiačana nebude pozdávať, že tam nie je uvedené " slovenských" občanov a tak to pôjde celých 12 rokov, teda ešte 10 rokov
sú to advokáti, najmä predseda , ktorého tam menoval Kiska, a advokáti sú špekulanti
tiež si to myslím, preň žiadna ústava neplatí
pán Lenč má pravdu Smer predčasné voľby nechce, ale 85 % národa chce, 85 % národa žiada, aby odstúpila táto vláda
neboj, takú obrovskú účasť bude referendum mať, akú žiadne voľby nemali
už máme skúsenosti s ústavným súdom, vieme si predstaviť jeho rozhodnutie. referendum bude o voze a ústavný súd rozhodne o koze. Niečo na spôsob, že referendum byť nemôže, lebo v petičných hárkoch je referendum s malým f. Aby referendum bolo platné musí byť s veľkým F a preto treba takto zmeniť ústavu
Majnstrím a agentúra matoviči a agentúra sulíci: "už krúžia dve atómovky nad Charkovom a jedna nad Kyjevom a hrdinskí ukrajinskí vojaci v čele so Zelenským ich odrážajú a hrdinsky ničia, takže nestihli ani ten atóm vypustiť"
najskôr si niečo prečítaj, získaj vedomosti, aby si sa vedel zorientovať a potom , vymeň si plienky a keď budeš mať rozum príď medzi chlapov podebatovať
to nie je môj problém, ani problém Slovenska. Slovensko trápi úplne iné problémy, nie Rusi. Nás trápi naša vláda a Brusel
vydrž dva dni a tento môj hoax bude svätá pravda
veď kvôli preprave ameríckych a britských zbraní a ich skladoch popri železničných uzloch museli Rusi zničiť, letisko a sklady aj výcvikvé strediská pri Ľvove, dokonca aj letiskoneďaleko naších hraníc pri Čiernej pri Čope
Charkov a okolie, Kyjev a okolie nikdy neboli v hľadáčiku ruských vojsk. Jedine ak tadiaľ prechádzali alebo boli skladované americké a naťácke dodávky zbraní.
Charkov a okolie, Kyjev a okolie niedky neboli v hľadáčiku ruských vojsk. Jedine ak tadiaľ prechádzali alebo boli skladované americké a naťácke dodávky zbraní.
Ruská armáda opúšťa územia , ktoré sú mimo zóny Luhanskej , Doneckej republiky a Krymu , tak ich ukrajinská armáda urychlene " oslobodzuje"
autor tam bol a to víťazné ťaženie a expresné oslobodzovanie ukrajinskej armády, ako vyháňa Rusov, videl na vlastné oči môže to odprisahať / tak matovičovskonaďovsky/
tak vpadnutie do zeme nikoho, ktoré opustili ruské vojská autor nazýva expresné oslobodzovanie
tak príspevky do kasy Bruselu platiť bude, ale nedostane nič. Veľmi chytré.
tak toto smrdí Hungaroxitom, Brusel nevedome vháňa Orbána do náručia Putina. Len tak ďalej "soudruzi z Bruselu"
Odporúčame