keď najhoršie na tom je, že na tú prácu ministerstiev na plné obrátky najviac doplácajú občania Slovenska
keď najhoršie na tom je, že na tú prácu ministerstiev na plné obrátky najviac doplácajú občania Slovenska
veď sa musí ukrajinský utečenec niečim živiť, tá sociálka, ktorú u nás dostávajú chlapcovi zrejme nestačí
možno ten rohypnolový spray odporuč Buday ako zaručený prostriedok proti medveďom
nestačí proklamačne dávať ľuďom v ústave nejaké práva, ale ich aj dodržiavať a napĺňať - táto jediná veta hovorí za všetko a verne charakterizuje túto vládu
dúfam, že títo špajzomani už čoskoro skončia. To závisi iba od pani prezidentky, či ich opäť podrží, alebo uvoľní voľný prechod vôli národa
a potom NAKA sa nešpecializuje na Ukrajincov, ale má úzku špecializáciu na tých, na ktorých ukáže Matovič
Rusi na to, aby nám zničili tie naďové fínske otéčka s kanónom 30 mm akurát tak na poškrabkanie nepriateľa medzi rebrami a tých pár naďových amerických helikoptér a stíhačiek nepotrebujú atómové zbrane
načo by Rusi púšťali rakety s jadrovou hlavicou na Slovensko, Maďarsko a Ukrajinu? Z vojenskotaltického hľadiska to nedáva logiku. V prípade nutnosti dokážu Rusi tieto krajiny rozbombardovať inými prostriedkami, ako jadrovými bombami
ak by bol Sulík chlap a charakter by si nenechal robiť zo seba týraného poslušného matovičovho mopslíka a fackovacieho panáka, by ho položil a tým by Igorko skončil a dokonca ak by neutiekol, tak vo väzení
keď oni všetci tí ministri aj štátní tajomníci tejto vlády ani netušia čo mjaú v náplní práce a ako majú svoju robotu vykonávať
vláda neporušuje ústavu na zasadnutí koaličnej rady ale, ale na legislatívnych normách a konaniach , ktoré vydáva a koná v rozpore s ústavou
takisto ako vláda aj pani prezidentka, aj ústavný súd, aj poslanci parlamentu sľubovali dodržiavanie ústavy a veselo si všetci z nej statočne robia ten toaletný papier
akosi rýchlo nám strýčko Biden zabudol dodávať na tých svojích šífoch ten svoj lacný americký plyn
takže podľa teba aj my Slováci si teraz za tejto vlády v roku 2022 žijeme ako prasatá v žite
to akosi veľa tí obchodníci toho zlacneného plynu za dva dni stihli nakúpiť
politikou " samozničenia" vedú západní politici svoje krajiny do svetovej krízy kapitalizmu a svoje národy do obrovskej biedy. História nás naučila, že svetové krízy kapitalizmu vždy len svetové vojny vyprodukovali
keď tí kapitalistickí demokratickí politici a podnikatelia / pardon investori/ celé stáročia boli zvyknutí koloniálne vykorisťovať tretie krajiny a drancovať ich nerastné bohatstvo, správať sa šovinisticky a mať blahobyt na ich úkor., Ovšem pri Rusku narazila kosa na kameň. Putin im nedodovolil drancovať ruské nerastné bohatsvo. Putin fašistický šovinizmus šovinizmus západných politikov tvrdo strestá
veľa napovedia slová Mečiara o Dubčekovi, ktoré vyriekol pred jeho cestou do Prahy. A ten šofér bol mečiarov šofér. Dubček sa vybral do Prahy, aby zabránil rozdeleniu Československa
Odporúčame