možno si čítal Bibliu alebo amerického Džonsa, ale nie to, čo bolo v tom diele, preto sa vyjadruješ k Biblii a k Džonsovi
možno si čítal Bibliu alebo amerického Džonsa, ale nie to, čo bolo v tom diele, preto sa vyjadruješ k Biblii a k Džonsovi
je to naivný, diletantský názor, že ak nezačnú regulovať ceny energií, ekonomika sa rozpadne. Tie ekonomiky sa i tak rozpadnú, lebo nebudú mať dostatok energií len preto, že sa bude nútene šetriť k tomu , aby bežali naplno
ak by si čo i len tušil, čo bola "Prestavba hospodárskeho mechanizmu v ČSSR", ktorú spracovali najvyššie vedecké kapacity komárkovho prognostického ústavu a prečítal si to, určite by si nenapísal tieto vety, hodné nedôchodčaťa
si akosi v tom svojom " inžinieringu" pozabudol, že to vyberanie kontajnerov je najnovšia reforma tejto vlády na málopríjmových skupinách občanov
domnievam sa, že Riško bude stále s Igorom, lebo Igor je záruka ,že bude SaS pri koryte celé 4 roky
Matovič so Sulíkom sa hrajú známy českým systémom : já na Frantu a Franta na mně.....
Gorbačovovi sľúbili nobelovú cenu a za nobelovú cenu predal svoje presvedčenie aj celý socialistický blok
Brežneva by nikdy ani Reagan ani Bush neopili suchým rohlíkom ako opili Gorbačova
domnievam sa, že Slovenská ústava bola úplne v poriadku až do decembra 2021, kedy parlament ju zmenil , resp. novelizoval podľa požiadavky pani prezidentky a ústavného súdu, aby spomínané orgány akože neporušili ústavu svojím fiškáľskym advokátskym uznesením o referende
aj v Bulharsku bola nedávno revolúcia, že až zvrhli vládu a nebola nežná
Gorbačov akurát ako hlúpy, naivný , nedospelý mladíček skočil na lep americkým demokratickým " džentlmenom" Reaganovi a Bushovi
prepáč mudrostác, to nepatrí tebe, to bola len skúška spojenia
nezrušíme, ale premenujeme na " Admiralita bojového ponorkového loďstva" na čele s kontraadmirálom s modrou knižkou
dnes hlásili v súvislosti s OFZ Istebné , Hlinikárňou Žiar nad Hronom a ďalšími výrobnými jednotkami, ktoré sú náročné na spotrebu plynu , o ktorých pán premiér tvrdil, že štát nemá peniaze, aby ich dotoval, resp. im poskytol finančnú pomoc a pritom Brusel poskytuje týmto závodom s veľkou spotrebou plynu dotácie z eurofondov na pokrytie nákladov s plynom. Ale len štátom, ktoré o to požiadali. 24 štátov požiadalo EK a týmto štátom EK hradí výdavky na plyn, avšak Slovensko medzi týmito 24 štátni nie je, lebo Slovensko o tento príspevok pre naších výrobcov nepožiadalo.
dnes hlásili v súvislosti s OFZ Istebné , Hlinikárňou Žiar nad Hronom a ďalšími výrobnými jednotkami, ktoré sú náročné na spotrebu plynu , o ktorých pán premiér tvrdil, že štát nemá peniaze, aby ich dotoval, resp. im poskytol finančnú pomoc a pritom Brusel poskytuje týmto závodom s veľkou spotrebou plynu dotácie z eurofondov na pokrytie nákladov s plynom. Ale len štátom, ktoré o to požiadali. 24 štátov požiadalo EK a týmto štátom EK hradí výdavky na plyn, avšak Slovensko medzi týmito 24 štátni nie je, lebo Slovensko o tento príspevok pre naších výrobcov nepožiadalo.
dnes hlásili v súvislosti s OFZ Istebné , Hlinikárňou Žiar nad Hronom a ďalšími výrobnými jednotkami, ktoré sú náročné na spotrebu plynu , o ktorých pán premiér tvrdil, že štát nemá peniaze, aby ich dotoval, resp. im poskytol finančnú pomoc a pritom Brusel poskytuje týmto závodom s veľkou spotrebou plynu dotácie z eurofondov na pokrytie nákladov s plynom. Ale len štátom, ktoré o to požiadali. 24 štátov požiadalo EK a týmto štátom EK hradí výdavky na plyn, avšak Slovensko medzi týmito 24 štátni nie je, lebo Slovensko o tento príspevok pre naších výrobcov nepožiadalo.
dnes hlásili v súvislosti s OFZ Istebné , Hlinikárňou Žiar nad Hronom a ďalšími výrobnými jednotkami, ktoré sú náročné na spotrebu plynu , o ktorých pán premiér tvrdil, že štát nemá peniaze, aby ich dotoval, resp. im poskytol finančnú pomoc a pritom Brusel poskytuje týmto závodom s veľkou spotrebou plynu dotácie z eurofondov na pokrytie nákladov s plynom. Ale len štátom, ktoré o to požiadali. 24 štátov požiadalo EK a týmto štátom EK hradí výdavky na plyn, avšak Slovensko medzi týmito 24 štátni nie je, lebo Slovensko o tento príspevok pre naších výrobcov nepožiadalo.
dnes hlásili v súvislosti s OFZ Istebné , Hlinikárňou Žiar nad Hronom a ďalšími výrobnými jednotkami, ktoré sú náročné na spotrebu plynu , o ktorých pán premiér tvrdil, že štát nemá peniaze, aby ich dotoval, resp. im poskytol finančnú pomoc a pritom Brusel poskytuje týmto závodom s veľkou spotrebou plynu dotácie z eurofondov na pokrytie nákladov s plynom. Ale len štátom, ktoré o to požiadali. 24 štátov požiadalo EK a týmto štátom EK hradí výdavky na plyn, avšak Slovensko medzi týmito 24 štátni nie je, lebo Slovensko o tento príspevok pre naších výrobcov nepožiadalo.
Odporúčame