aha, takže cez Ukrajinu ten plyn utečie a stratí sa cez praskliny. To budú asi tie isté praskliny ako v roku tuším v roku 2009, ked´ sme mali plynovú krízu
aha, takže cez Ukrajinu ten plyn utečie a stratí sa cez praskliny. To budú asi tie isté praskliny ako v roku tuším v roku 2009, ked´ sme mali plynovú krízu
a Dzurinda je akurát odborník na kupovanie opozičných poslancov a na Ukrajine žiadny opoziční poslanci od roku 2014 / majdanu/ neexistujú
to si ten ukrajinský cibazól môže teraz spätný reverz plynu vo Veľkých Kapušanch vykaliť bielym vápnom, ak Fico vyhrá voľby
aj Zelenskyj
rozhľadený človek dokáže už len pri pohľade na politika ako človeka odhadnúť čo mu " trčí z očí", čoho je schopný, resp. neschopný. Kedy politik balamúti , klame a kedy hovorí pravdu, ktorý je neskutočná handra, hnoj a ktorý charakter
nadpis a celý blog je nevhodne postavený. To nie je o propagande, resp., veriť nejakej propagande, to je o rozume každého jednotlivca , o schopnostiach dokázať sa zorientovať vo víre možného i nemožného, resp, dokázať posúdiť, čo možné je a čo nie pri technologických možnostiach súčasnosti a hranicu čoho všetkého sú schopní politici
na Fica musia byť cvičení a školení kajúcníci, ale na pánov Matoviča, Hegera, Lipšica ,Mikulca, Naďa kajúcníkov vôbec nebude treba
dokonca aj bez cla, to sú jeho trestné činy
veru odmakal, najmä ked´ podával daňové priznania a okrádal štát na daniach
musí obrovsky Matovičovi, Hegerovi ,Lipšicovi, Mikulcovi, Nadovi robiť tri, tri, tri, tri, prdélkami
a kedy už konečne začne zelený mužíček nakladať do šífov to obilie a ochraňovať celý svet pred hladom. Akosi sa mu do toho zachraňovania celého sveta nechce
to bude zelený mužíček opäť vyplakávať koľko Rusi pri bombardovaní skladov amerických a nemeckých zbraní zabili civilov aj koľko malých detí
možno nový certifikovaný obrodborník, minister životného prostredia zachráni našu prírodu a lesy a životné prostredie tým, že naučí národ spievať pieseń " Do hora, do lesy valasi"....... Ale vždy len pred spaním, aby to malo väčší účinok
teraz má veľa roboty, na politiku nemá čas, zhaňa farára, ktorý bu mu okrstoval prírastok
kdepak jenom tí soudruzi z oľajno a vládv vôbec " dělají chybu"že to vládnutia mordujú každý dňom viac a viac a ženú Slovensko do obrovskej biedy
ale vzhľadom k tomu, že je ženského rodu, tak volebná barometerka
pani prezidentka je taký volebný barometer. Na jej správaní a počinoch skutočne poznať, že sa voľby blížia
už sme dosiahli najvyššie štádium kapitalizmu, už budeme chodiť po roliach, lúkach a lesoch a zbierať kravské a konské lajná a sušiť, aby bolo v zime palivo
Odporúčame