toľko bojovali za to a vybliakávali Ukrajinci, najmä Zelenskyj, že chcú vyvážať obilie a keď môže vyvážať akosi im do toho vyvážanie nechce
toľko bojovali za to a vybliakávali Ukrajinci, najmä Zelenskyj, že chcú vyvážať obilie a keď môže vyvážať akosi im do toho vyvážanie nechce
Borisko dnes strelil oooooooobrovskú obrteľacinu, ked´ povedal, že bude sa pokúšať presadiť zmenu ústavy referendom o predčasných voľbách , pre podobný prípad ako za Fica, keď zabili novinára. Tak v reále na referendum bude potrebné zavraždiť novinára
Ferrko, ako vždy +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
keď aj pani prezidentka je spoluvinníčka , nesie svoj podiel viny, nielen vláda
keď vláda, tak prečo nepožidaa vládu až odstúpi
fígeľko, masívna plynofikácia Slovenska sa konala za komunistov a totálne sa zastavila za druhej dzurindovej
vlády, kedy Mikloš predal za babku do zahraničia SPP. Odvtedy SPP, ani štát nevybudoval ani jeden meter plynovodu
domnievam sa, že dobre vedia, koľko na čo ale najmä TRANSPARENTNE išlo, na to sú chytrí až, až. Zo štátneho krv netečie, to poznal Igorko aj s Kiskom už ked´ bol ako podnikateľ
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++
ja sa domnievam, že ju neplatil nik. Skôr sa očakávalo také niečo v Nemecku alebo Francúzsku, ale situácia s a práve vyvinula tak, že ku koncu vojny najslabším článkom imperialistických síl ku koncu vojny sa stalo práve Rusko a vývoj udalosti v Rusku práve tomu nahral, že Lenin toho využil a uchopil moc do rúk
ak to takto pôjde ďalej, tak nám americkí a bruselskí demokratickí kapitalisti aj zrušia známu básničku " Horí ohník horí na Kráľovej holi....
slniečkári jásajú, ako vykývali s Putinom, akurát, že Putin nám drevo a peletky nedováža
kdepak jenom ti soudruzi z Kyjeva robia chybu, že Ukrajina trpí viac a viac, každým dňom, ako sa vojna predlžuje
potom opäť bude Zelenskyj vyplakávať, koľko mu tam Rusi zničili domov, zabili civilov, lebo stále si nedá pokoj
veď matoviči, lipšici, čurilláci nič na Fica nepripravujú, nesledujú, To im Fico sám od seba vypadol z auta a padol im do náručia, že ho odviedli, tiež sám od seba seba spred parlamentu vyskočil , utiekol a vrazil do policajnej služobne, aby ho vypočuli
sú tam dva roky, ale ťažké následky cítime ako keby tam boli rokov 20
Slovákov neožoberačuje a neženie do biedy ani Zelenskyj, ani Orbán, ale naša vláda na čele s Hegerom
kormidlo, kričíš HOP a ešte si nepreskočil. Musíš vydržať, o dva roky budú voľby a potom uvidíš, či klame Fico alebo ty.
veď tí naši onuciaci vedú Slovensko, do obrovskej biedy, chudoby, dokonca do záhuby
korytkárom akurát ich korýtka ležia na srdci, aby sa udržali v ních celé štyri roky
Odporúčame