každé druhé slovo nemeckej ministerky mali by sme, musíme ako keby ukladala Korčokovi, čo má robiť a ako to má robiť
každé druhé slovo nemeckej ministerky mali by sme, musíme ako keby ukladala Korčokovi, čo má robiť a ako to má robiť
s vodou bude vždy problém ako s cigáňmi a tieto problémy kapitalizmus nikdy nevyrieši, čo svet svetom stojí. To dokázali riešiť len komunisti
tá tlačovka nemeckej ministerky zahraničných vecí vyznela veľmi trápne pre nášho pána ministra. Nepáčil sa mi šovinistický tón a spôsob prednesu nemeckej ministerky. Tak hovorila ako keby jednala nadriadená s nevedomým podriadeným a pán Korčok to strpel bez jedného slovka protestu, či opravy Baerbaeckovej. Je to pre Slovensko a pre Korčoka jedna obrovská hanba. Takéto niečo ako na tej tlačovke s nemeckou ministerkou sa stalo Korčokovi by s a žiadnemu slovenskému ministrovi zahraničia nestalo, aby mu ukladala čo aa ko si má plniť a vykonávať. By si taký tón vyprosil
ale majú mať prednosť, ale aj vodiči v ních rozum v takýchto prípadoch
jediné pozitívum pána Sulíka, je, že kritizuje neschopného Matoviča, ale to je na šéfa rezortu hospodárstva veľmi málo a nepostačujúce
vládu by mali tvoriť, skutoční odborníci s praxou, ministri, nie kadejakí pozberanci
ale mohol by, ale keď on tam je akurát cez tú rovnú daň
ako vie, tak riadi svoj rezort. každý podľa svojich schopností a tých veľa nemá
Ukrajine už nepomôže ani svätená voda, už vlastne ani Ukrajina nebude, akurát nejaká gubernia Uošingtnu
skutočne takéto problémy ľudstva je schopný vyriešiť len socializmus. Ak ich začne riešiť kapitalistický trh, to polovica chudákov už bude umierať od smädu
lipšici a čurilláci teraz na takéto prípady nemajú čas. Musia Fica naháňať
ešte bude národ Hegera, Matoviča, Sulíka hnať v marci lopatami a krompáčmi zo svojích korýtok, lebo zima......
technické problémy, ktoré spomína analytik sú akurát neobjednanie plynu západnými spoločnosťami zmluvne
takže zostáva otázka, z čoho si tak dobre j tej Kanade žije, keď nikde nerobí
lenže si dobre pamätám ako Tom Nicholson na verejnom vystúpení mával v povetrí gorilabrúžúrou, či knižkou, spomínajúc pri tom Kuciaka, ale význam Gorily interpretoval ako ficovo pochybenie a ficovo goriláckedielo, lebo Fico v Gorila pil kolu. A ako to všetko dopadlo, výsledok poznáme. Kuciak je mrtvy. Nicholson nikde nepracuje, žije si v Kanade, kam bleskovo zo Slovenska zdrhol na vysokej nohe, aj sa druhykrát oženil
vychádzam z poznatkov, resp. osobných skúseností, kde náš závod mal podnik v Čechách a v Čechách mal aj generálne riaditeľstvo aj federálne ministerstvo a náhodou som mal väčší plat ako moji kolegovia v Bánovciach a Trnave a neboli s tým spokojní. Nie že by si oni vybavili vyšší plat, ale chceli znižíť môj
a to zrovnanie Ameriky so zemou majú Rusi v obrannej vojenskej doktríne
Boží súd Ameriky spočíva v prognózach Sibilly. Podľa nej vo veštbe bude Amerika zrovnaná so zemou a New York totálne zaplavený, zmizne z povrchu zeme
Varšavská zmluvy vznikla preto, ,aby udržala na uzde rozpínavé NATO
Odporúčame