a kedy už konečne začne zelený mužíček nakladať do šífov to obilie a ochraňovať celý svet pred hladom. Akosi sa mu do toho zachraňovania celého sveta nechce
a kedy už konečne začne zelený mužíček nakladať do šífov to obilie a ochraňovať celý svet pred hladom. Akosi sa mu do toho zachraňovania celého sveta nechce
to bude zelený mužíček opäť vyplakávať koľko Rusi pri bombardovaní skladov amerických a nemeckých zbraní zabili civilov aj koľko malých detí
možno nový certifikovaný obrodborník, minister životného prostredia zachráni našu prírodu a lesy a životné prostredie tým, že naučí národ spievať pieseń " Do hora, do lesy valasi"....... Ale vždy len pred spaním, aby to malo väčší účinok
teraz má veľa roboty, na politiku nemá čas, zhaňa farára, ktorý bu mu okrstoval prírastok
kdepak jenom tí soudruzi z oľajno a vládv vôbec " dělají chybu"že to vládnutia mordujú každý dňom viac a viac a ženú Slovensko do obrovskej biedy
ale vzhľadom k tomu, že je ženského rodu, tak volebná barometerka
pani prezidentka je taký volebný barometer. Na jej správaní a počinoch skutočne poznať, že sa voľby blížia
už sme dosiahli najvyššie štádium kapitalizmu, už budeme chodiť po roliach, lúkach a lesoch a zbierať kravské a konské lajná a sušiť, aby bolo v zime palivo
tá večná láska k Sovietskému zväzu nás skutočne hriala, lebo sme mali dostatok plynu, ropy, benzín a trvalú istotu, že dostatok lacného plynu, ropy budeme mať vždy
matovoliči sa nestratia
cestou přes Vízovice
a tie sankcie voči Rusku sú na spôsob: sedím si na konári, pílim si ho a je mi dobre
toľko bojovali za to a vybliakávali Ukrajinci, najmä Zelenskyj, že chcú vyvážať obilie a keď môže vyvážať akosi im do toho vyvážanie nechce
Borisko dnes strelil oooooooobrovskú obrteľacinu, ked´ povedal, že bude sa pokúšať presadiť zmenu ústavy referendom o predčasných voľbách , pre podobný prípad ako za Fica, keď zabili novinára. Tak v reále na referendum bude potrebné zavraždiť novinára
Ferrko, ako vždy +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
keď aj pani prezidentka je spoluvinníčka , nesie svoj podiel viny, nielen vláda
keď vláda, tak prečo nepožidaa vládu až odstúpi
Odporúčame