kdepak jenom tí soudruzi z oľajno a vládv vôbec " dělají chybu"že to vládnutia mordujú každý dňom viac a viac a ženú Slovensko do obrovskej biedy
kdepak jenom tí soudruzi z oľajno a vládv vôbec " dělají chybu"že to vládnutia mordujú každý dňom viac a viac a ženú Slovensko do obrovskej biedy
ale vzhľadom k tomu, že je ženského rodu, tak volebná barometerka
pani prezidentka je taký volebný barometer. Na jej správaní a počinoch skutočne poznať, že sa voľby blížia
už sme dosiahli najvyššie štádium kapitalizmu, už budeme chodiť po roliach, lúkach a lesoch a zbierať kravské a konské lajná a sušiť, aby bolo v zime palivo
tá večná láska k Sovietskému zväzu nás skutočne hriala, lebo sme mali dostatok plynu, ropy, benzín a trvalú istotu, že dostatok lacného plynu, ropy budeme mať vždy
matovoliči sa nestratia
cestou přes Vízovice
a tie sankcie voči Rusku sú na spôsob: sedím si na konári, pílim si ho a je mi dobre
toľko bojovali za to a vybliakávali Ukrajinci, najmä Zelenskyj, že chcú vyvážať obilie a keď môže vyvážať akosi im do toho vyvážanie nechce
Borisko dnes strelil oooooooobrovskú obrteľacinu, ked´ povedal, že bude sa pokúšať presadiť zmenu ústavy referendom o predčasných voľbách , pre podobný prípad ako za Fica, keď zabili novinára. Tak v reále na referendum bude potrebné zavraždiť novinára
Ferrko, ako vždy +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
keď aj pani prezidentka je spoluvinníčka , nesie svoj podiel viny, nielen vláda
keď vláda, tak prečo nepožidaa vládu až odstúpi
fígeľko, masívna plynofikácia Slovenska sa konala za komunistov a totálne sa zastavila za druhej dzurindovej
vlády, kedy Mikloš predal za babku do zahraničia SPP. Odvtedy SPP, ani štát nevybudoval ani jeden meter plynovodu
domnievam sa, že dobre vedia, koľko na čo ale najmä TRANSPARENTNE išlo, na to sú chytrí až, až. Zo štátneho krv netečie, to poznal Igorko aj s Kiskom už ked´ bol ako podnikateľ
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++
ja sa domnievam, že ju neplatil nik. Skôr sa očakávalo také niečo v Nemecku alebo Francúzsku, ale situácia s a práve vyvinula tak, že ku koncu vojny najslabším článkom imperialistických síl ku koncu vojny sa stalo práve Rusko a vývoj udalosti v Rusku práve tomu nahral, že Lenin toho využil a uchopil moc do rúk
ak to takto pôjde ďalej, tak nám americkí a bruselskí demokratickí kapitalisti aj zrušia známu básničku " Horí ohník horí na Kráľovej holi....
slniečkári jásajú, ako vykývali s Putinom, akurát, že Putin nám drevo a peletky nedováža
Odporúčame