šák to ich len Rusi chceli skontrolovať, či tých Ukrajincov dobra cvičia
šák to ich len Rusi chceli skontrolovať, či tých Ukrajincov dobra cvičia
domnievam sa , že ľavicovo zmýšľajúci a konajúci politici v celej Európe sú kriminalizovaní a likvidovaní fašistickými koncentračnými spôsobmi svetových kapitalistických oligarchov
otvoril som akurát tie Aktuality, sú tam neskutočné kraviny
skrátka vláda / Bezpečnostná rada štátu/ vôbec nekonala ako mala , podľa plánov činností určených v pandemických plánoch
domnievam sa, že totálne zlýhala vláda, najmä premiéri, ktorí všetku zodpovednosť a riziko hodila na Mikasa v rozpore s ústavou, zákonmi
to ešte do volieb Sereš, s touto vládou aj s Bruselom niečo na Babiša vymyslia, aby nevyhral
akože už rozumie tomuto národu, že už kvôli nemu ani ústavu neporuší
to si ho ešte len pochválil, skutočnosť je oveľa horšia
pani prezidentka už začala predvolebnú kampaň, ukazuje akože jej záleží na Slovensku
na tej fotke sú dvaja 11 roční chlapci a pritom jeden z ních drží v ruke samopal. Kde k nemu prišiel?
čo asi? Predsa to, čo podpísal Porošenko v Minsku
na jednej strane sa vyhráža o spôsobení obrovských škôd a hned´požaduje od Rusov, aby mu umožnili vyvážať obilie
Marcelko, prečo sa domnievaš, že ak niekto nie je hlupák, vyjadruje sa rozumne, múdro, používa vlastnú hlavu, nie je zmagorený mainstrimáckou propagandou, že miluje Putina?
načo by Putinovi bola celá Ukrajina, on chce len slobodu a demokraciu pre ruských občanov na východe Ukrajiny
ale čo s takými, ktorí majú hlavu - hnoj a vládnu nám a týrajú nás a vedú do záhuby?
jasné, že sa musí sťažovať., Takí lipšici, čurilláci, Mikulec, Matovič, Kolíková sú nadmieru spokojní, tým tento systém koncentračných táborov vyhovuje
bude zrejme potrebné povolať k moci opäť komunistov, aby nastavali priehrady, nádrže na pitnú vodu,lebo za tých 30 rokov sa nepostavila ani jedna priehrada ani nádrž, akurát tie, ktoré boli rozstavané zastavili ich výstavbu. Si spomínam keď sme cestoval vlakom Považím do Bratislavy, či do Komárna nekonečne lány polí boli zavlažované umelo, len to tak rozstriekávalo vodu po poliach
kdepak jenou tí soudruzi a sodružky z Bruselu udělali chybu, že nebudeme mať lacný plyn, ropu a teplo?
ale tá rada v poslednej vete príde z Bruseli aj z kozieho paláca aj od pána premiéra a Sulíka
Odporúčame