bavime sa o tom,ze trolo tu tvrdi ze rusaci bombarduje ukrajinu v sulade s chartou.vazne mate problem citat napisany text?
bavime sa o tom,ze trolo tu tvrdi ze rusaci bombarduje ukrajinu v sulade s chartou.vazne mate problem citat napisany text?
to nie je hra o slovickach,ale o faktoch
primerie.je to tam napisane
rusi.porusili ich uz v 1. den primeria
kde sa tam pise o sudcoch ESLP?
kde je bombardovanie civilov v sulade s chartou OSN ,alebo zdravym rozumom?
mas problem si zapamatat co si napisal pre 10 minutami?
17:48 ty sam
nemusis sa so mnou bavit.staci mi jedno slovo ano,alebo nie.takze znova-pachaju rusi na ukrajine zlociny?
a? to vyvracia to co som povedal?
sa krutis ako had.sa hanbis povedat svoj nazor?
odpovedaj na otazku-pacha rusko na ukrajine zlociny?
bavime sa o ukrajine.pachaju rusi na ukrajine zlociny? staci mi ked mi odpovies ano-nie
oficialne v 2014.rusaci priznali dovolenkarov
putin bud vypadne z okna,alebo ho na ten sud dovlece kgb
toto je tvoj dnesny 110 prispevok.su za tym drogy,alebo peniaze?
kazdy tyzden niekolko desiatok km? to uz su pri kosiciach?
vyprovokovali ju rusi v 2014
ten comezov, co sniva o 50 nasobnom zvyseni vyroby, asi skoro vypadne z okna,ked sa ukaze dalsia potemkovcina
ako vcera dopadli tvoje analyzy? 50tis zabitych rusov a 500tis ukrajincov?
Odporúčame